10.diena – 8.oktobris – parāde un Kaķu fināls

Aņjeong hasējo, jeb sveiki no Korejas! Lai arī cik ļoti mums šeit patiktu, diemžēl ar katru dienu pietuvojamies mājās braukšanai.

Šo, nu jau, desmito dienu tieši Korejā, iesākām ar ierastajam brokastīm mūsu viesnīcā, šoreiz mēs paši varējām izvēlēties cikos dosimies brokastot – laika posmā no 8:00-9:30. – kāds izvēlējas ilgāk pagulēt un brokastot vēlāk, cits tomēr piecēlās agrāk. Vēlāk jau visi tikāmies Annikas numuriņā, lai izrunātu plānu, un šodienas 20 minūšu garo koncerta programmu. Zinājām, ka kaķu dejotājiem šī diena būs stresaina, jo galu galā šodien fināls. Izrunājot visu, devāmies atpakaļ uz istabiņām, lai līdz izbraukšanai sakrāsotos un saliktu tērpus, bet kāds vēl šo laiku izmantoja, lai pagulētu. 😀

img-20161008-wa0013

Autobuss mūs sagaidīja, lai aizvestu līdz vietai, kur mums būs koncerts, lai tur atstātu tērpus un dotos pusdienās. Atnākot atpakaļ, turpinājām taisīties pirmajai dejai – Āmuriem. Ik pa brīdim uztaisījām kādu selfiju ar foršajām korejiešu fanītēm.

img-20161008-wa0019

Vēlāk mums bija plānots doties uz viesnīcu, lai sataisītos parādei. Šoreiz katrs uzvilka dažādus neparastus, krāsainus tērpus. Visi saposušies devāmies uz parādi, kur mūs sagaidīja mūzika, pozitīvi cilvēki ar kamerām, citu valstu dejotāji. Latvijas karogs un Benefices dejotāji košajos tērpos būs daudziem virtuālajos albumos, jo mēs bijām ieņēmuši vietas parādes sākumā, kuru regulēja 6 korejietes, aktīvi dejojot un nosakot, kad apstāties, kad iet pa divi vai arī doties vilcieniņā ļaužu pūlī. Atmosfēra bija ļoti patīkama, kārtīgi izdancojāmies un pafočējāmies ar dažādiem cilvēkiem. Ballītes sajūta – gaismas, cilvēki, maskas, mūzika un noslēgumā pat salūts.

Bet tad jau lēnām sākām sajust stresu un jau turēt visus iespējamos īkšķus, jo kaķīšiem tūlīt jau fināls. Viņi startēja piektie, redzējām arī mazliet konkurentu priekšnesumus – tie bija diezgan iespaidīgi, bet tad nodejojot mūsu finālistiem, pasniedzām viņiem visskaļākās ovācijas, jo viņi bija malacīši!

Devāmies atpakaļ uz viesnīcu, lai saģērbtos siltāk, jo vakaros jau sāk kļūt vēsāks. Šoreiz devāmies notiesāt pastu, godīgi sakot, tā bija ļoti, ļoti garšīga.

Tur pat pie restorāna, atradās frizētava, iegājām painteresēties par cenām un iedomājaties, LAI APGRIEZTU TIKAI GALIŅUS TAS MAKSĀS APTUVENI 70 €. – bijām šokā. Atpakaļ ceļā vēl atradām vēderā vietu priekš kraukšķīgajiem čurrosiem.

Atnākot atpakaļ uz viesnīcu saņēmām no Annikas ziņu whatsap’ā – “………..kāzas ir finālā!!!!!!!!!!!!” Bijām tik ļoti, ļoti priecīgi, protams un apzināmies, ka rītdien mums vajadzēs daudz spēka, jo rīt jau fināls! Vēlāk jau sekoja nākamā ziņa, ka Annika zina arī rezulātus kaķiem, bet pagaidām tos tur noslēpuma! Lai arī kādi tie būtu, kaķīši tāpat ir malacīši! :)))

Nu labi, mums jau ir pusdivpadsmit naktī, un mēs dosimies gulēt, lai krātu spēkus rītdienas trakumiem!

Rakstīja Linda, bildes un video – Helēna un Aija

One thought on “10.diena – 8.oktobris – parāde un Kaķu fināls

  1. Anna Grimailova

    Turēšu 12.00 pēc Latvijas laika īķšķus par kāzām!
    Noskatījos visus video, konkursa dueti nodejoja vienkārši fantastiski, kāzas arī nepārspējamas!
    Sūtam vislabākās domas un gaidām mājās ar pirmajām vietām!

Leave a Reply