11.diena – 9.oktobris – grupu fināls un apbalvošana

Fināls. Prieka asaras un viss pēdējo reizi!

Tātad no rīta viss bija kā ierasts – pēdējās brokastis, sapulce Annikas istabiņā un gatavošanās pēdējam 15 minūšu koncim. Spēka maz, bet nolēmām nodot uguņus (šodien pat mūsu ierastā „Viens, divi, trīs – BŪS!” vietā sacījām „Viens, divi, trīs – IR!”

Laiks skrēja un mēs arī. Aizskrējām uz pēdējām pusdienām Andongā (visi bijām sarūgtināti), bet mums bija vēl viens drosminieks – Aija. Arī viņa tomēr nogaršoja prusakus.

Pēc pusdienām kopīga fotosesija uz mums ierastās skatuves. Bija riktīgi forši. Smaidi līdz ausīm!

Dodamies uz viesnīcu, lai gatavotos Kāzām! Jāāāā, mēs tikām finālā!!! (Prieka asariņa nobira)

Satraukums ir liels, spēka maz, bet vēlēšanās dabūt labu vienu ir. Pēc nelielas, meditācijas mēs gājām apsveikt mūsu supermenu Vilīti (mūsu gidu). Katrs pateica mīļu vārdiņu un atkal tek asaras. Vilītim it īpaši! No sajūsmas!!!

Tātad, sākas cīņa starp 50 grupām, no kurām finālā tika 16. Nodejojām labi un bijām par to ļoti priecīgi.

 

Aukstums…. Tas gan nebija labi. Ķiķinājām par to, kā gan dienvidzemju ļaudis te jūtas. Viņiem gan nebija ļoti labi. Šrilankas puiši sildīja rokas pie šķiltavu liesmiņas. Mēs gan sākām pierast pie aukstuma un, gaidot apbalvošanu, sajutāmies kā Latvijā. Tik pat auksti.

Tāāāāāāā….. Jūs esat gatavi???????

Mūsu rezultāti iepricināja, gan grupu kopumā, gan kaķīšus. Kaķiem ir 2.vieta un grupa ieguva bronzu. Pat Bonija un Klaids ieguva speciālbalvu.

Pēc apbalvošanas laižam uz autobusu un uz viesnīcu, kur fočējamies un ģērbjamies siltāk, lai dotos uz gardām vakariņām. Visi paēda un devāmies uz Annikas numuriņu un izrunājāmies. Katrs pastāstīja savu viedokli un domas par braucienu un konkursu. Sekojot tradīcijai, dzērām šampanieti, skatījāmies bildes no koncertiem, ko mums kāds vīrietis pēc koncerta uzdāvināja.

Šēžot uz koferiem, taisām tos ciet, jo mantas ir daudz!

Šī ir pēdējā diena un mūs tas sarūgtina!

Paliek fantastiskas atmiņas – bija daudz piedzīvojumi un trakākie iespaidi.

Kopumā – izcils brauciens.

 

Rakstīja Anna un Tatjana, bet bildes būs vēlāk, jo mēs dodamies garajā mājupceļā. Ir agrs. Sekojiet mums Facebook, mēģināsim ko ielikt no mūsu Seulas iespaidiem.

Leave a Reply