3.diena – 1.oktobris – dejojam un dziedam

Hey, lasītāji!

Šodien gāja kā pa kalniem!

Cēlāmies septiņos, jo 7:30 bija paredzētas brokastis, kas patiesībā sākās astoņos. Tas mūs nedaudz sarūgtināja, jo bija viss saplānots minūti pa minūtei.

Pēc brokastīm tikāmies, lai dotos skriet pa senajām un nelielajām Andongas ieliņām. Uzskrējām arī vienā kalnā un iesildījām dziļos muskuļus, jo nebijām dejojuši veselu nedēļu. Noskrējām 4km!!

20161001_092056

Pēc krosa devāmies uz viesnīcu un ļoti ātri sagatavojāmies (katram bija 3min, lai izmazgātu matus un saliktu visu koncertam) treniņam, kurš bija priekš 20 min koncerta, kuru šodien dejojām. Treniņš notika lielā sporta halle, kur mēs trenējāmies ar vel divām grupām, kuras bija ļoti tehniskas un tiešām labi konkurenti. Viena no grupām (no Šrilankas) sastāvēja tikai no puišiem ( kaut mums tā būtu ), savukārt otra grupa bija no Jakutijas, kur bija gan puiši, gan meitenes. Šie dejotāji bija ļoti tehniski un skaisti dejoja ❤

20161001_122821

Beidzām treniņu un devāmies uz skatuvi kur dejojām 20 min koncertu, kas, mūsuprāt, mums ļoti labi sanāca.

Koncerta beigās mūs nāca sveikt Lions Club pārstāvji, kas mūs pagodināja ar privātu uzaicinājumu pusdienās, kur atkal sēdējām uz zemes un baudījām garšīgu vistu ar nūdelēm un guvām jaukas emocijas, arī padziedājām nedaudz! Kas to būtu domājis, ka tik tālu no mājam izdzirdēsim latviešu dziesmu, kas ir pat ļoti populāra Korejā.

Atbraucām uz viesnīcu un uz nelielu brīdi atgūlāmies gultā, pēc tam sagatavojāmies parādei un koncertam. Koncertā nodejojām 5-8min garu deju programmiņu un uzkurinājām publiku. Pēc nelielā koncertiņa devāmies atpakaļ uz viesnīcu, lai sagatavotos vakariņām, parādei un konkursam (kurā jādejo duetam). Visi devāmies uz viesnīcas foajē un uzzinājām kārtējos jaunumus no mūsu gida Mr.Kima, ka parāde atcelta slikto laikapstākļu dēļ, un konkurss tāpat. Izrādās, ka šogad, pirmo reizi festivāla ilgajā pastāvēšanas vēsturē līst. Mēs izmantojām vakara iespējas un devāmies nogaršot brīnišķīgos churrosus ❤,un vakariņās pasūtījām picas.

Garšīgi paēdām un atpūtāmies! Esam gatavi nākamajiem izaicinājumiem un pārsteigumiem.

Tiekamies jau rīt!

PS Šīs dienas notikumus pieraksīja Diāna, bildes pielika – Aija

 

One thought on “3.diena – 1.oktobris – dejojam un dziedam

Leave a Reply