9.diena – 7.oktobris – izturība un draudzība

Čau, nu jau ir pienācis 7 oktobris un pēc dažām dienām jābrauc prom.
Šo dienu iesākām ar ierastajām brokastīm kuras bija deviņos, tāpēc varējām tā kārtīgāk izgulēties. Jau no paša rīta bija domas par 45 minūšu koncertu, vai visi tērpi sakrāmēti? Kā būs ar pārģērbšanos? Vai laikā paspēsim iziet uz skatuves?

Atbraucot pie skatuves mums bija daudz laika, lai sataisītos, tāpēc viss noritēja bez stresa.
20161007_124052
Koncertu iesākām ar āmuriem un nevarējām saprast vai viņiem patīk, vai viņi smējās par mums.
Edvards…. Kad viņš iznāca uz skatuves meitenes zālē sāka spiegt, kliegt, fotografēt.
Zēniem patika vougs, pavasaris, daimonds un mati, viņi leca kājās pie katra mūsu uznāciena.
Bija tik smieklīgi redzēt Anniku dejojam klaunus, jo viens no klauniem nevarēja dejot. Annika minūtes laikā pārģērbās un “ielēca” dejā. Ja skatītāji nezināja, kā ir jābūt un laimīgi skatījās, tad mums kulisēs bija acis smieklu asaru pilnas.

Mums parādījās fani! Pēc koncerta zēni stāvēja un gaidīja mūs, bet diemžēl nesagaidīja, jo esam taču meitenes – mēs ilgi taisāmies.


Pusdienas!! Jā, beidzot ēdīsim!! Pica! Mmm… Cik tā bija garšīga! Un salāti, tik, cik gribam. Pēc picas ēšanas bija brīvais laiks, varējām darīt ko gribam, tikai bija jāpajautā Annikai.

Parunājot ar Vilīti, uzzinām, ka korejiešu skolēniem dzīve nav jo salda, salīdzinot ar mūsu skolas gaitām. Stundas visbiežāk sākas ap 7:30, un skolā viņi pavada visu dienu līdz 10 vakarā, kur notiek gan obligātās stundas, gan kāda reta interešu grupu nodarbība. Sapratām, ka viņiem nemaz nebūtu laika un iespējas iet uz Benefici, jo, ja to gribētu, būtu jādara pēc skolas. Vasaras brīvlaiks esot vienu mēnesi, un pat tad dažas dienas esot jābūt skolā uz 4 stundām.

Pēc brīvā laika, mēs visi sataisījāmies parādei, kura galu galā atcēlās lietus dēļ 😢

19:40 visi lejā satikās, lai ietu uz sadraudzības ballīti. Meitenes sajūsminātas gaidīja, kas nu būs?

Viss bija perfekti! Visiem smaids uz sejas, smiekli! Visi tik ļoti sadraudzējās, apmainījās dāvaniņām, ieguvām jaunus draugus! Šis laiks šķita tik īss, ka gribējās tur palikt ilgāk!

Festivālā piedalās ap 450 dalībnieku no mums tādām tālām zemēm kā Jakutija, Turcija, Indija, Šrilanka, Taizeme, Filipīnas, Malaizija, Bulgārija, Vjetnama, Ķīna, Japāna, Laosa, Indonēzija, Kambodža, Singapūra, Mjanmara, Bruneja un, protams, Koreja. Latvija ir pārstāvēta ar vismazāko dalībnieku skaitu.


Atbraucot uz viesnīcu Annika whatsapp’ā uzrakstīja: „Mēs zinām individuālo finālā tikušo…”
Visi sāka ļoti stresot un lūdza, lai taču pasaka, kas tika tālāk! Bet Annika vilka laiku… Un tad beidzot: “Tika tālāk – kaķi”
Kaķu duets izlidoja ārā no istabiņas un sāka spiegt, lēkāt un raudāt no laimes!


Mēs visi bijām tik laimīgi, jo mēs, Benefice, Latvija tikām tālāk un rīt sacentīsimies ar 23 komandām finālā.
Tikai paliek uzzināt kopīgās dejas rezultātus! Tos ceram uzzināt rīt!
Tāpēc ar labu nakti, līdz rītdienai!

Mārīte rakstīja, Aija salika bildes un video

Leave a Reply