Otrā diena – 30. septembris – eksotiskie dzīvnieki un atklāšanas ceremonija

Ir 30.septembris, cēlāmies uz mūsu pirmajām brokastīm Korejā 8:00 no rīta, kas ir 2:00 naktī pēc LV laika. Viss bija ļoti garšīgi, bet dīvaini bija tas, ka uz brokastu galda bija frī kartupeļi, mēs visi bijām patiesi izbrīnīti. Pēc brokastīm, kamēr Annika un Aija bija delegāciju vadītāju sapulcē, mēs centāmies noķert pazaudēto dienu, vēl mazliet paguļot.

Gaidot pusdienas fanojām par ceļojošo reklamētāju kurš dziedāja korejiešu dziesmas un bija saģērbies ļoti smieklīgi.

 

Pusdienas, kas bija kā zviedru galds korejiešu stilā, mēs ēdām festivāla Mūsu drosminieki: Ieva, Linda, Lauris un Evija nogaršoja prusakus, kas garšoja kādam pēc vistas un citam – pēc riekstiem.

20160930_125327

Iepazināmies ar Korejas eksotisko pusi – redzējām milzīgu zirnekli kādu Latvijā var redzēt tikai zooloģiskajā dārzā, un tas karājās virs Laura galvas, bet Lauris tikai iesmēja savus garšīgos smieklus.

20160930_191446

Ierodoties uz festivāla atklāšanas ceremoniju, mēs tik tiešām sajutāmies kā slavenības, nu laikam šajā Āzijas pusē mēs viņiem liekamies tiešām atšķirīgi – nāca un aiztika matus, taisīja bildes ļoti daudz, izteica visdažādākos komplimentus, BET kad gāja Edvards ar Lauri meitenes vienkārši kliedza un skrēja pakaļ.

20160930_201545

Aizskatuvē,  gaidot mūsu iznācienu, vērojām citu valstu dejotājus un tiešām varam teikt, ka atšķiramies. Šodienas „darbiņš” – 30 sekunžu uzstāšanas atklāšanas ceremonijā. Nodejojām labi, soļus nesajaucām!! Noslēgumā vērojām uguņošanu, kamēr gaisā ar CEĻAMKRĀNU lidinājās meitenes kuras bēra daudz, daudz lapiņas. Mēs norūpējušies spriedām, kā to visu savāks!!!! Pacelti gaisā ar citu ceļamkrānu, lidoja vecpuisis ar vecmeitu kas atbilst šim festivāla tēmai..

Pienāca vakariņas, tas bija kaut kas WOW! Mēs ēdām tipiskā korejiešu restorānā nūdeles un cāli, sēžot uz grīdas.

20160930_204252

Rīt sākas maratons – mēģinājums, koncerts, duetu konkurss, parāde, ārzemju viesu šovs, kurā arī mums jāuzstājas. Būs ko turēt! Sūtiet mums labas domas un turiet īkšķus, lai nenojaucam soļus un spīdētu saule.

Ar labu nakti mums, un veiksmīgu turpmāko dienas daļu Jums!

 

PS vakardienas rakstījums bija Helēnas un Evijas ziņā, šodienas notikumus pastāstīja Amanda. Bildes parasti pieliek Aija.

One thought on “Otrā diena – 30. septembris – eksotiskie dzīvnieki un atklāšanas ceremonija

Leave a Reply