IESPĒJAS DEJU CENTRĀ "CUKURFABRIKA" 


NODARBĪBU GRAFIKS
(grafiks ievietots 31.08.2017)

Benefices administrācija patur tiesības grafiku mainīt. Par izmaiņām katrs dejotāja vecāks vienmēr tiek informēts ar WhatsApp grupas vai e-pasta starpniecību!

PIRMDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle

15.00-16.00 - sākumskolas pam. - Annika
16.00-17.00 – jaunākais pamats - Annika
17.00-18.30 – vidējā izlase+vecākā izlase – balets + puantes - Inita
18.30-19.30 – vidējais pamats+vidējā izlase - Natālija
19.30-20.00- vidējā izlase+vecākā izlase – stiepšana - Annika

16.00-17.00 – jaunākā studija - Mārīte
17.00-18.00 – vidējais pamats – stiepšana - Annika
18.00-18.30 – vidējais pamats – Natālija
18.30-19.30 – vecākā izlase – Annika
20.00-20.30 – dueti + solo – Annika (no oktobra)

14.00-15.00-sākumskolas pam. – Inita
15.00-16.00 – jaunākais pamats -balets – Inita
16.00-17.00 – vidējais pam. – balets - Inita
17.00-18.00 – jaunākā studija – ielu deja – Kaspars
18.00-18.50 – 3-4 gadīgie iesācēji – Gita/Annika

16.10-17.10-sākumskolas pam. – stiepšanās – Emīlija
17.15-19.30 – street dance grupa - Edvards

OTRDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle

16.00-17.00 – jaunākā studija - Mārīte
17.00-18.00 – jauktā grupa - Emīlija
18.00-19.00 – pirmsskolas iesācēji – Anželika/Annika
19.00-20.00 – pirmsskolas turpin. – deja – Emīlija

17.00-18.00 – jaunākā studija – akrobātika- Edvards Veļa
18.00-19.00 – pirmsskolas turpin. – akrobātika – Edvards Veļa

18.00-19.00 – jauktā grupa – akrobātika + stiepšanās – Emīlija
19.00-19.30 – pirmsskolas iesācēji – akrobātika – Edvards Veļa

 

TREŠDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle

14.00-15.00 – sākumskolas pam. – laikmetīgā deja – Modris
15.00-16.00 – sākumskolas pam. - Annika
16.00-17.00 – jaunākais pam. - Annika
17.00-18.00 – vidējais pamats + vidējā izlase - Annika
18.00-19.00 – vidējā izlase - Annika
19.00-19.30 – vidējā izlase+ vecākā izlase – stiepšana – Annika
19.30 – 20.30 – vecākā izlase – Annika

15.00-16.00 – jaunākais pamats – laikmetīgā deja – Modris
16.00-17.00 – vidējais pamats – laikmetīgā deja – Modris
17.00-18.00 – jaunākais pam. -stiepšana – Emīlija
18.00-19.00 – vecākā izlase – laikmetīgā deja - Modris
19.30-20.30 – vidējā izlase – laikmetīgā deja - Modris

20.30-21.00 – vecākā izlase – Annika

16.10-17.10 – sākumskolas pam. akrobātika - Mārīte

CETURTDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle

16.00-17.00- jaunākā studija - Mārīte/Annika
17.00-18.00 – jauktā grupa  –Natālija
18.00-19.00 – pirmsskolas iesāc. –Anželika
19.00-20.00 – pirmsskolas turpin. - Annika

18.00-19.00 – pirmsskolas turpin. – balets – Zane
19.00-19.30 – pirmsskolas iesāc. – balets – Zane

16.00-17.00 – jauktā grupa – balets – Inita
17.00-18.00 - jaunākā studija – balets – Inita
18.00-18.50 – 3-4 gadīgie – Gita/Annika

17.00-19.15 – street dance grupa – Kaspars

PIEKTDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle

13.30-15.00 – sākumskolas pamats - Annika
15.00-16.00 – jaunākais pamats - Annika
16.00-17.00 – vidējā izlase + vidējais pamats – Natālija
17.00-18.00 –vidējā izlase – Annika
18.00-19.00 – vidējā izlase + vecākā izlase - akrobātika - Modris
19.00-20.00 – vecākā izlase - Annika
20.00-20.30 – vidējā izlase + vecākā izlase - stiepšana – Annika

16.00-17.00 – jaunākais pamats – akrobātika -  Mārīte
17.00-18.00 – vidējais pamats – akrobātika - Modris
18.00-19.00 – pirmsskolas turpinātāji – Annika
19.00-20.00 – vidējā izlase – strādā pie savas dejas

16.00-17.00 – jauktā grupa – ielu deja - Kaspars
17.00-18.00 – jaunākais pamats – ielu deja - Kaspars

17.10-18.30 – jauktā grupa – Natālija

SESTDIENA

 

 

 

Lielā zāle

Akrobātikas zāle

Baleta zāle

Blakus mājas lielā zāle