2017.  |   2016.  |    2015.   |  2014.2013. 2012. 2011.2010. 2009.2008. 2007.2006. 2005.2004. 2003.2002. 2001. 2000.


2017.gads
  • 1.vieta All Styles Team – Mini Kids, sākumskolas pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Small Team – Children, jaunākais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Show Dance Small Team – Children, jaunākais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Show Dance Big Team – Children, jaunākais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Small Team – Junior, vidējā izlase+vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Show Dance Small Team – Junior, vidējā izlase+vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Big Team – Junior, vidējā izlase, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 2.vieta Show Dance Small Team – Junior, vidējā izlase+vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 2.vieta Show Dance Big Team – Junior, vidējā izlase+vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • The Best Duo – Junior, Agate Seržante&Jekaterina Loce, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 3.vieta Show Dance Big Team – Children, jaunākā studija, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 4.vieta The Best Solo – Junior, Sabīne Grīsle, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 4.vieta The Best Solo – Adults, Mārīte Supe, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 4.vieta The Best Duo – Junior, Sabīne Grīsle&Elīna Ļubļinska, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 5.vieta The Best Duo – Children, Sāra Anna Cera&Kerija Maija Ošeniece, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 5.vieta Show Dance Big Team – Junior, jauktā grupa, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 6.vieta The Best Duo – Children, Evita Leonora Lukstiņa&Emanuēla Līga Veinberga, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • 7.vieta Pop Dance Big Team – Junior, vidējā izlase+vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2017”, Lietuva, Klaipēda [23.-24.11.2016.]
  • Benefices vasaras koncerts “Tutepatās Estepatās” Jelgavas Pasta sala [2.06.2017. un 3.06.2017.]
  • 1.vieta Show Dance Small Team - Juniors, vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Big Team – Juniors, vidējais pamatsastāvs,  International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta All Styles Team – Mini Kids, pirmsskolas studija, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta The Best Duo - Adults, Emīlija Kolča un Jānis Ēriks Grūtups, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Big Team – Children, jaunākais pamatsastāvs,  International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta Contemporary Dance Big Team – Children,  sākumskolas pamatsastāvs un jaunākais pamatsastāvs,  International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.vieta Contemporary Dance  Small Team – Adults, vecākā izlase, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 2.vieta Contemporary Dance Big Team – Children, jaunākā studija un sākumskolas pamatsastāvs,  International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 2.vieta Contemporary Dance Big Team  - Adults, vecākā izlase, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 2.vieta The Best Duo – Juniors, Sabīne Grīsle un Elīna Ļubļinska, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 3.vieta The Best Duo – Juniors,  Agate Seržante un Jekaterina Loce, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 4.vieta The Best Duo – Juniors, Anna Nikiforova un Annija Beire, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 4.vieta The Best Duo – Adults, Anna Alise Pauliņa un Jānis Ēriks Grūtups, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 6.vieta Show Dance Small Team – Children, jaunākā studija, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 7.vieta Show Dance Big Team – Juniors, vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “European Cup 2017”, Estonia, Tartu [28.-29.04.2017.]
  • 1.pakāpe sākumskolas pamatsastāvs un jaunākais pamatsastāvs “Skudru terārijs” 24,5 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.pakāpe vidējais pamatsastāvs “Ne asakas!” 24,12 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.pakāpe jaunākais pamatsastāvs “Gultas deja” 23,87 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.pakāpe vecākā izlase “Krustpunkts” 23,12 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.pakāpe vidējais pamatsastāvs “Atspulgs” 23 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.pakāpe pirmsskolas studija “Ziemas deja” 23 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 2.pakāpe vecākā izlase “Ja kādam ir iebildumi, lai runā tagad vai klusē mūžīgi!” 22,62 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 2.pakāpe jaunākā studija “Sasaldētie” 21 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 3.pakāpe vecākais pamatsastāvs “Ēnas” – 20,87 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 3.pakāpe vidējā studija “Vārnām ieeja aizliegta!” – 20 p/25 p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Tukuma pilsētas kultūras namā [5.04.2017.]
  • 1.vieta Show dance Children 2 B grupā – sākumskolas pamatsastāvs – Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 1.vieta Contemporary Junior B grupā – vidējā studija - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 1.vieta Show dance Junior A grupā – vidējais pamatsastāvs - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 1.vieta Show dance Adult A grupā – vecākais pamatsastāvs - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 2.vieta Contemporary Junior A grupā – vidējais pamatsastāvs - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 2.vieta Show dance Junior B grupā – vidējā studija - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 2.vieta Show dance Children 1 A grupā – pirmsskolas studija - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 3.vieta Show dance Children 2 A grupā – jaunākais pamats - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • 4.vieta Street dance Children 2 B grupā – jaunākā studija - Latvija Open Mūsdienu deju draudzības sacensības “Tukuma kauss 2017” [11.03.2017.]
  • Benefices 18.jubilejas koncerts "Spēle ar laiku", Jelgavas pilsētas kultūras nams [28.02.2017. un 29.02.2017.]
  • 1.vieta Contemporary dance – Adults, vecākā izlase (Patība) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • .vieta Show dance – Mini kids, pirmsskolas studija (Ziemas deja) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 1.vieta Show dance – Children 1, Sākumskolas pamatsastāvs&jaunākais pamatsastāvs (Skudru terārijs) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 2.vieta Show dance – Adults, vecākā izlase (Kāzas) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 2.vieta Show dance – Children 2 iesācēji, vidējā studija (Diskomuša) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 2.vieta Contemporary dance – Juniori, vidējais pamatsastāvs (Atspulgs) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 3.vieta Street dance show – Children 1 iesācēji, jaunākā studija (Sasaldētie) _ Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 3.vieta Show dance – Adults iesācēji, vecākais pamatsastāvs (Modē piecdesmitie) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 3.vieta Show dance - Juniori, vidējais pamatsastāvs (Makšķernieki) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 4.vieta Show dance – Children 2, jaunākais pamatsastāvs (gultas deja) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]
  • 4.vieta Show dance – Adults 2 iesācēji, hobby class (Mirāža) - Mūsdienu deju sacensības Dance parade Rēzekne 2017 [4.02.2017.]

Par mums raksta:

"Benefice" jubilejas koncertā ceļo laikā". Publicēts 29.01.2017.

"Benefice" pilngadības jubilejā spēlējas ar laiku un telpu. Publicēts 28.01.2017.


2016.gads

  • 1.vieta Show Dance Formation – Children, jaunākais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 1.vieta Show Dance Small Team – Juniors, vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 2.vieta Show Dance Formation - Juniors, vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 2.vieta The Best Duo – Under Sixteen, Anna Alise Pauliņa&Mārīte Supe, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 2.vieta Contemporary Duo – Juniors, Sabīne Grīsle&Elīna Ļubļinska, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 2.vieta Show Dance – Small Team – Juniors, vidējais pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 4.vieta Show Dance – Small Team – Juniors, vecākā izlase, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 5.vieta Show Dance Formation – Children, sākumskolas pamatsastāvs, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 6.vieta Show Dance Formation – Juniors, vidējā studija, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
  • 6.vieta Show Dance Formation – Adults, vecākā izlase, Show Dance Formation, International Dance Championships “Lithuanian Cup 2016”, Lietuva, Klaipēda [25.-26.11.2016.]
     
  • 2.vieta - duets "Kaķi" - Starpatautiskais masku deju festivāls Dienvidkorejā, Adongā [28.09.-11.10.2016.]
  • 3.vieta - grupas deja "Kāzas" - Starpatautiskais masku deju festivāls Dienvidkorejā, Adongā [28.09.-11.10.2016.]
  • Simpātiju balva - duets "Bonija un Klaids" - Starpatautiskais masku deju festivāls Dienvidkorejā, Adongā [28.09.-11.10.2016.]
  • Benefices 17.sezonas noslēguma koncerts Rituāls, Cukurfabrikas āra terotorija [3.06.2016.]
  • 2. vieta vecākais pamatsastāvs Contemporary-formation, adults “Patība”, European cup 2016, Lietuva, Viļņa [21.-22.05.2016.]
  • 1.vieta 6-9 gadu vecuma grupā-sākumskolas pamatsastāvs - Konkurss-festivāls “Maziņš esmu es”, Tume [21.05.2016.]
  • 2.vieta 5-6 gadīgo vecuma grupa-pirmsskolas studija - Konkurss-festivāls “Maziņš esmu es”, Tume [21.05.2016.]
  • 4.vieta 3-5 gadīgo vecuma grupa-3- 4 gadīgie iesācēji - Konkurss-festivāls “Maziņš esmu es”, Tume [21.05.2016.]
  • 1.vieta Adults A grupa Show dance – vecākais pamatsastāvs – Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • 2. vieta Juniors A grupa Show dance – vidējais pamatsastāvs - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 201”6. [16.04.2016.]
  • 2.vieta Children A grupa Show dance – jaunākais pamatsastāvs - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • 2.vieta Juniors B grupa Show dance – vidējā studija - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • 3.vieta Children B grupa Show dance – sākumskolas pamatsastāvs - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • 5.vieta Mini Kids B grupa Show dance – pirmsskolas studija - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • 5.vieta Children B grupa Show dance – jaunākā studija - Mūsdienu deju sacensības “Liepājas kauss 2016”. [16.04.2016.]
  • Pasākums “Jelgava jauniešu galvaspilsēta 2016” – koncerts “Uz ielas”, Jelgavas pilsētas kultūras nams. [2.04.2016.]
  • 1.pakāpe vecākais pamatsastāvs “Patība” 25p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 1.pakāpe vidējais pamatsastāvs “Laimes baloniņš” 23.5p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 1.pakāpe jaunākais pamatsastāvs “Kaķu laiks” 24.125p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 1.pakāpe sākumskola spamatsastāvs “Ačgārnā pasaka” 23.25p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 2.pakāpe vidējais pamatsastāvs “Atkal brīvībā” 20.25p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 2.pakāpe vidējā studija “Skudru ieguvums” 21.5p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 2.pakāpe jaunākā studija “21.275p/25p Zemgales reģions/ Mūsdienu deju radošais konkurss Jelgavas pilsētas kultūras namā [23.03.2016.]
  • 1.vieta Adults A grupā Cantempary kategorija – vecākais pamatsastāvs - International dance competition “Tukuma kauss 2016”. [12.03.2016.]
  • 2.vieta Children2 B grupā Show dance kategorija - jaunākā studija - International dance competition “Tukuma kauss 2016”. [12.03.2016.]
  • 2.vieta Children2 A grupā Cantempary kategorija – jaunākais pamatsastāvs - International dance competition “Tukuma kauss 2016”. [12.03.2016.]
  • 3.vieta Juniors A grupā Show dance kategorija – vidējais pamatsastāvs - International dance competition “Tukuma kauss 2016”. [12.03.2016.]
  • 1.vieta Contempory dance Formation – vidējais pamatsastāvs –“ Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 1.vieta Contempory dance Formation – jaunākais pamatsastāvs – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 1.vieta Show dance Formation – vidējā studija – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 1.vieta Contempory dance Formation – vecākais pamatsastāvs – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 1.vieta Contempory dance Formation – sākumskolas pamastastāvs - “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 2.vieta Contempory dance Formation – vidējā studija – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 4.vieta Show dance Formation – vecākais pamatsastāvs – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • 6.vieta Show dance Formation – sākumskolas pamatsastāvs – “Eurodances 2016”, Lietuva, Paņeveža [27.02.2016.]
  • Benefices 17.sezonas koncerts “Uz ielas” Jelgavas pilsētas kultūras namā 14:00 un 18:00 [23.01.2016]

Par mums raksta:

"Benefice" no Dienvidkorejas pārved 3 godalgas. Publicēts 23.10.2016.

"Benefice" gatava ceļam uz Dienvikoreju. Publicēts 16.09.2016

Koncerts "Uz ielas". Publicēts 24.01.2016

Jelgava grandiozi sāk savu Latvijas jauniešu galvaspilsētas gadu. Publicēts 2016


2015.gads

  • 1.vieta Show dance duets (14-17 gadi) – vecākais pamatsastāvs (Galdiņ, klājies!) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 1.vieta Show dance (10-13 gadi) – jaunākais pamatsastāvs (No Mcdonalds krūzītes) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 1.vieta Laikmetīgā deja (14-17 gadi) – vecākais pamastastāvs (Patība) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 1.vieta Show dance duets (14-17 gadi) – vecākais pamatsastāvs (Man ir vien maz bumbiņ!) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 2.vieta Show dance duets (14-17 gadi) – vecākais pamatsastāvs (Disko muša) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 2.vieta Show dance (14-17 gadi) – vecākais pamastastāvs (Izmisums) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 2.vieta Show dance (5-9 gadi) – sākumskolas pamatsastāvs (Ačgārnā pasaka) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 3.vieta Show dance (10-13 gadi) – vidējais pamastastāvs (Laimes baloniņš) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 3.vieta Show dance duets (10-13 gadi) – vidējais pamastastāvs (Ledus sirds) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 3.vieta Show dance (10-13 gadi) – jaunākais pamatsastāvs (Odi) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • 3.vieta Show dance (10-13 gadi) – vidējais pamastastāvs (Tikšanās vietu mainīt nedrīkst) - Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades konkurss “Baltic Voyage 2015” uz kruīza lainera Isabelle.[3.-6.11.2015.]
  • Piedalīšanās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncertā "Te mēs es@m" Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala. [07.07.2015.]
  • 1.vieta 6-7 gadīgo bērnu grupā pirmsskolas pamatsastāvs ar dejām „Ziemas deja” un „Skrandaiņi” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]
  • 1.vieta 5-6 gadīgo bērnu grupā 5-7 gadīgie iesācēji ar dejām „Putni” un „ Bundžas rīb” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]
  • 2.vieta 3-4 gadīgo bērnu grupā 3-4 gadīgie iesācēji ar dejām „Velniņi” un „Mācāmies lasīt” pirmsskolas deju grupu konkursā-festivālā „Maziņs esmu es” Tumes kultūras namā [06.06.2015.]
  • Piedalīšanās Eiropas dienas pasākumā Uzvaras parkā ar ielu deju stila programmu [09.05. 2015.]
  • 2.vieta Mini Children, pirmsskolas pamatsastāvs ar deju „Skrandaiņi”, Latvian Open Dance Competition «BEST SHOW» 2015 [01.05.2015.]
  • 2.vieta Children, sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Vientulība”, Latvian Open Dance Competition «BEST SHOW» 2015 [01.05.2015.]
  • 1.vieta category C children –age-7-1, jaunākais pamatsastāvs ar dejām „Skumjas” un „Pepija”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»  г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]
  • 1.vieta category D teen-age-12-15, vidējais pamatsastāvs ar dejām „galdi” un „Telts”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»   г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]
  • 1.vieta category D juniors-age-16-20, vecākais pamatsastāvs ar dejām „Pavasaris” un „Klauni”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна», г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]
  • 1.vieta category C juniors-age-16-20, vecākais pamatsastāvs ar dejām „Izmisums” un „Āmuri”, III Международный фестиваль-конкурс «СУПЕР ДАНС от фолка до модерна»,  г. Санкт-Петербург [24.-28.04.2015.]
  • Piedalīšanās „Uzņēmēju dienās Zemgalē 2015” ZOC. ar 30 min. garu ielu deju stila koncerts [18.04. 2015.]
  • Zelta horeogrāfijas konkurss  Cukurfabrikā [17.04.2015.]
  • XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājums Jelgavas sporta hallē un ZOC [04.04.2015.]
  • XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kopmēģinājums Jelgavas sporta hallē un Kalnciema vsk. [16.03.2015.]
  • Koncerts Strīminga dienasgrāmata Jelgavas pilsētas kultūras namā [07.03.2015.]
  • Uzstāšanās 17.starptautiskajā ledus skulptūru festivālā ar šovu „Ledus pasaka” kopā  ar Jelgavas popkori [06.-08.02.2015.]
  • Uzstāšanās Jelgavas novada Sporta centra pasākumā "Jaunatnes Sporta laureāts" [09.01.2015.]
 

Par mums raksta:

Benefice atrāda "Strīminga dienasgrāmatu". Publicēts 07.03.2015.

Divos koncertos Benefice atklās savu īsto dabu. Publicēts 05.03.2015.

Benefice aicina uz "Strīminga dienasgrāmatu" . Publicēts 04.03.2015.

Kad apmīļota katra poga. Publicēts 15.01.2015.


 

2014.gads
 

  • 1. vieta Show dance duo female open class Adult 1 Linda Zirvīte un Linda Daubure ar deju „Klauni” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 2. vieta Hip-Hop solo male Mini Kids Edmunds Jegorovs "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 2. vieta Hip-Hop formation open class Children street dance jaunākā grupa "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 3. vieta Show dance open class Junior vidējais pamatsastāvs ar deju „Telts” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 3. vieta Hip-Hop formation open class Junior Street dance vecākā grupa "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 3. vieta Hip-Hop solo male Children Ingus Iļjučonoks "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 4. vieta Show dance formation open class Junior vidējā studija „Avīzes” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 4. vieta Show dance small group open class Adult 1 vecākais pamatsastāvs „Āmuri” "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 5. vieta Hip-Hop solo male open class children Gustavs Iļjučonoks "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • 5. vieta Hip-Hop solo male open class Junior Edvards Kurmiņš "XII World Dance Week Mikolajki 2014'' Mikolajkos, Polijā [08.12.2014.-14.12.2014.]
  • Dalība mūsdienu deju kolektīvu un repertuāra apguves skatē Zemgalē, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem Īslīcē [28.11.2014.]

1. vieta jaunākajam pamatsastāvam ar deju „Mutācijas rezultātā” 24.5 p/25 p
1. vieta vidējam pamatsastāvam ar deju „Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” 24.33 p/25 p
2. vieta vecākajam pamatsastāvam ar dejām „Sasmaržot pavasari” un „Dzeguzes bērni „ 23.41 p/25 p
2. vieta sākumskolas pamatsastāvam ar deju „Pučitata” 23.66 p/25 p
3. vieta vidējai studijai ar deju „Miega bumbas” 22.66 p/25 p
3.vieta jaunākajai studijai ar deju „Pučitata” 22.83 p/25 p
3.vieta street dance grupai ar deju „Hip-hop deja” 19.16 p/25

  • Grand Prix Winner of the Public Choice show dance sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Pučitata” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix Winner of Dance Artistry show dance jaunākais pamatsastāvs ar deju „Mutācijas rezultātā” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix show dance jaunākā studija ar deju Pučitata ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Dzeguzes bērni „” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix Winner of Dance modern dance vidējā studija ar deju :Miega bumbas” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix show dance vidējais pamatsastāvs ar deju Krāsotāji ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • Grand Prix street dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Dejings” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 1.vieta show dance sākumskolas pamatsastāvs ar deju „Pirāti” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 1.vieta modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Princese uz zirņa” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 1.vieta show dance vidējais pamatsastāvs ar deju „Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 2.vieta modern dance jaunākais pamatsastāvs ar deju „Ceļi” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 2.vieta modern dance vecākais pamatsastāvs ar deju „Sasmaržot pavasari” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
  • 3.vieta hip-hop dance  jaunākais pamatsastāvs ar deju „Ielu deja” ” International Baltic dance and song contest-festival for children and yoth „EUROTALENTS 2014” „WE LOVE MUSIC”, Tallinā [18.10.2014.]
     
  • Pavasara sezonas noslēguma koncerts “Mazas sarunas ar VIŅU… Imantu Ziedoni” Jelgavas Kultūras namā [08.06.2014.]
  • Īpaši veidotā priekšnesuma “Benefices Ielu Dej - INGS” prezentācija Jelgavas pilsētas svētku ietvaros [30. 05. 2014.]
  • Koncerts svinīgajā pieņemšanā pie Jelgavas domes priekšsēdētāja A. Rāviņa, kurā tika godināti valsts, novada olimpiāžu un Latvijas 35. Skolēnu zinātniskās konferences uzvarētāji [29.05.2014.]
  • Nominācija "Pārstāvētākā organizācija" un "Atraktīvākais dalībnieks" labdarības pasākumā "Nes Cerību 2014" [17. 05. 2014.]
  • Dalība mūsdienu deju jaunrades konkursā Salaspilī [29. 04. 2014.] -  deju “Sasmaržot pavasari”, “Tikšanās vietu mainīt nedrīkst”  un “Mutācijas rezultātā” iekļūšana 2015. gada deju svētku repertuārā

dejai “… no dienasgrāmatas” 21.6 / 25 p.
dejai “Mutācijas rezultātā” 24.6 / 25 p.
dejai “Pusdienu pārtraukums būvobjektā” 21.6 / 25 p.
dejai “Mīts” 23 / 25 p.
dejai “Vienradži dzīvo mākoņos” 21.3 / 25 p.
dejai “Anonīmās baumotājas” 20.6 / 25 p.
dejai “Tikšanās vietu mainīt nedrīkst” 24.3 / 25 p.
dejai “Sasmaržot pavasari” 24 / 25 p.
dejai “Kosmoss” 25/ 25 p.

  • 1. vieta Contemporary children 5. starptautiskajā deju konkursā “Dance Revolution 2014”, Viļņā [26.04.2014.]
  • 3. vieta Show dance Kids 5. starptautiskajā deju konkursā “Dance Revolution 2014”, Viļņā [26.04.2014.]
  • 1. vieta Children 1 A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 1. vieta Children 2 B grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 2. vieta Mini Children Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 3. vieta Children 2 A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 3. vieta Adults A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 4. vieta Juniors A grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • 5. vieta Juniors B grupā Latvija Open “Tukuma kauss 2014” [22. 03. 2014.]
  • Deju studijas 15 gadu jubilejas koncerts 2 daļās "Paralelitāte" [22. 02.2014.]

Par mums raksta:

Benefice svētdien ar deju runās par Imantu Ziedoni. Publicēts 07.06.2014.

Deju studija "Benefice" ielu DejINGS. Publicēts 04.06.2014.

Deju studija "Benefice"atkal pārsteidz. Publicēts 30.05.2014.

Modes namā "Tēma" prezentē kleitas, kas ļauj sievietēm uzziedēt. Publicēts 16.03.2014.

Amatieri un profesionāļi. Beneficei 15. Publicēts 07.03.2014.

Benefice sestdien ielūdz paralēlajā pasaulē 21.02.2014.

Benefice - kārtīgs pusaudzis. Publicēts 06.02.2014.


 

2013.gads

  • 11. vieta Hip-Hop SOLO Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]
  • 9. vieta Hip-Hop DUOS Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]
  • 3. vieta Hip-Hop SOLO Children Male 3rd League mūsdienu deju čempionātā "Rīgas Domes kauss" [15. 12. 2013]
  • „Swedbank Simpātija” pirmsskolas pamatsastāvam par deju „Snaudošie koalas” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • Simpātiju balva Street dance grupai ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 1. vieta pirmsskolas pamatsastāvam par deju „Snaudošie koalas” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 1. vieta jaunākajam pamatsastāvam ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 1. vieta vidējam pamatsastāvam ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 3. vieta sākumskolas grupai (Jaunākā studija un Hip-Hop) ” mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 3. vieta vecākajam pamatsastāvam mūsdienu deju konkursā „Deju Tusiņš Tukumā” [6. 12. 2013.]
  • 2. vieta jaunākajam pamatsastāvam par deju „Mutācijas” starptautiskajā jauno talantu konkursā „Поколение NEXT” Maskavā [24. 11. 2013.]
  • 3. vieta vecākajam pamatsastāvam par deju „Man ir vien’ maz’ bumbiņ’” starptautiskajā jauno talantu konkursā „Поколение NEXT” Maskavā [24. 11. 2013.] 
  • Goda raksts "Krāšņākais vizuālais tēls" par dalību Jelgavas Pilsētas svētku gājienā [24. 05. 2013.]
  •  Lieluzvedums ZOC "Skudras nepadodas" [05.2013.]
  • 2. vieta 5-7 gadīgo turpinātāju grupai (Snaudošie koalas). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 3. vieta vidējai studijai (Princese uz zirņa, jeb laiks pašai sev). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 2. vieta mazajai studijai un 3.-4. klašu grupai (Negantie krāsotāji). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 4. vieta street dance grupai (Mad house). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 6. vieta jaunākajai studijai (Staipīgās kožļenes). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 11. vieta vidējo turpinātāju grupai (Krāsainā satikšanās). "Liepājas kauss 2013'' [20.04.2013.]
  • 2. pakāpe vidējai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 1. pakāpe vecākajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 2. pakāpe jaunākajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 3. pakāpe 1. – 4. kl. iesācēju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 3. pakāpe 5 – 7 gadīgo iesācēju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 3. pakāpe vidējai turpinātāju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 2. pakāpe 5 – 7 gadīgo turpinātāju grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 2. pakāpe street dance grupai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 2. pakāpe mazajai studijai. VISC rīkotais mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Jelgavas Kultūras namā [27.03.2013.]
  • 1. vieta vidējai studijai (Princeses uz zirņa). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 1. vieta street dance grupai (Mad House). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 2. vieta vecākajai studijai (Mirkļi). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 2. vieta mazajai studijai un 3.-4. klases turpinātājiem (Krāsotāji). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 2. vieta vecākajai studijai (Klauni). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 3. vieta jaunākajai studijai (Hip-hop). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 3. vieta vidējo turpinātāju grupai (Krāsainā satikšanās). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 4. vieta vidējai studijai (Galdi). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 4. vieta jaunākajai studijai (Kožļenes). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 5. vieta mazajai studijai (Ūdenspiles). "Eurodaces 2013 - Open World Cup to IDF World Championship'' Paņevežā [02.03.2013.]
  • 2. vieta 3 - 4 gad. grupa (Kaķīši). "Pirmsskolas deju festivāls – konkurss „Maziņš esmu es ... ai, kā kustos es!”" Tumes Kultūras namā [16.02.2013.]
  • 3. vieta 5 - 7 gad. grupa (Kaķīši). "Pirmsskolas deju festivāls – konkurss „Maziņš esmu es ... ai, kā kustos es!”" Tumes Kultūras namā [16.02.2013.]

Par mums raksta:

Benefice izvērš savu metro misiju Maskavā un pārbrauc ar godalgām. Publicēts 04.01.2014.

Jelgavas dejotāji uz trīs dienām pārvērtīs ZOC par skudru pūzni. Publicēts 18.05.2013.

Jelgavai uzbrūk skudras klaunvaboles un odi. Publicēts 26.05.2013.

Kāda ir dzīve skudru pūznī? Publicēts 27.05.2013.

Latvijas profesionalās Baleta asociācijas pārstāvji apmeklē iestudējumu Skudras nepadodas. Publicēts 12.06.2013.



2012.gads

  • 1. vieta vecākajai studijai (Ir tikai mirkļi). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • 5. vieta vecākajai studijai (Man ir vien' maz' bumbiņ'). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • 7. vieta duetam (Princeses uz zirņa). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • 8. vieta vidējai studijai (Skudru ieguvums). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • 10. vieta 3.-4. klasei turpinātājiem (Putni). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • 8. vieta jaunākajai studijai (Kožļenes brīvsolī). "XII World Dance Week 2012'' Mikolajkos, Polijā [05.-09.12.2012.]
  • diploms par „Teicamu sniegumu "Starptautiskais Bērnu Baleta un Deju festivāls Liepājā - 2012" [20.10.2012]
  • žūrijas simpātiju balva "Starptautiskais Bērnu Baleta un Deju festivāls Liepājā - 2012" [20.10.2012]
  • 1. vieta mazās studijas grupai (Ūdenspiles). ''Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 '' [06.05.1012]
  • 2. vieta 3-4 klašu grupai (Foto fanes). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 '' [06.05.1012]
  • 1. vieta vidējai grupai (Skudras). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 ''  [06.05.1012]
  • 4. vieta vecākajai grupai (Klauni). "Latvijas Show Dance Čempionāts- 2012 ''  [06.05.1012]
  • 3. vieta hip- hop grupai. ''Open Latvia Street Dance Cup- 2012'' [06.05.2012]
     
  • 1. vieta vecākajai grupai (Klauni). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]
  • 1. vieta vidējai grupai (Skudras). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]
  • 1. vieta 1-2 klašu grupai (Putni). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]
  • 3. vieta 3-4 klašu grupai (Foto fanes). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]
  • 2. vieta mazās studijas grupai (Ūdenspiles). Starptautiskās mūsdienu deju sacnesības "Liepājas kauss 2012" [21.04.2012]
     
  • 3. vieta mazajai studijas grupai (Strīpas). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 4. vieta mazajai studijas grupai (Košļenes). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 3. vieta 3-4 klašu grupai (Foto-fanes). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 4. vieta 3-4 klašu grupai (Sētnieki). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 5. vieta vecākajai grupai (Klauni). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 3. vieta vidējai grupai (Galdi). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 4. vieta vidējai grupai (Bomži). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 2. vieta vidējai grupai (Skudras). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
  • 5. vieta vecākajai grupai (Āmuri). "Extreme Games Belarus 2012" Minskā [01.04.2012.]
     
  • I pakāpe 10-12 klašu grupai (Klauni). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]
  • I pakāpe 5-9 klašu grupai (Skudras). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]
  • I pakāpe 1-4 klašu grupai (Ūdens piles). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]
  • II pakāpe 1-4 klašu grupai (Foto-fanes). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]
  • III pakāpe jauktajai vecuma grupai (Ačgārnā pasaka). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]
  • III pakāpe pirmskolas vecuma grupai (Multene). Mūsdienu deju kolektīvu radošais konkurss Kurzemes novadā.[09.03.2012.]

Par mums raksta:

Benefice izdejo dabas stihijas. Publicēts 31.12.2012.

Jelgavai savs deju centrs "CUKURFABRIKA". Publicēts 07.09.2012.

Starptautiskas mūsdienu deju sacensības "Liepājas kauss 2012" Publicēts 25.04.2012.

"CUKURFABRIKA" kļūs par Benefices mājvietu. Publicēts 04.2012.


 

2011.gads

  • 1. vieta duetam (hip-hop). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta duetam (Skudrām). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta mazajai studijas grupai (Košļenēm). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta vidējai grupai (Apmuļķotajiem bomžiem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta vidējai grupai (Galdiem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta vecākajai grupai (Zirnim). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 1. vieta vecākajai grupai (Āmuriem). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 2. vieta mazajai studijas grupai (Trakajām strīpām). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • 2. vieta duetam (Makšķerniekeim). Konkurs "European Dance Stars", Kaļiņingradā.[19.11.2011]
  • Grand Prix visām vecuma grupām. Konkurss Šauļos.[15.10.2011]
  • 1. vieta apvienotajai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]
  • 1. vieta 8-11 gadīgie 1. grupa. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]
  • 3. vieta vidējai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]
  • 4. vieta vecākajai grupai. Latvijas show dejas čempionāts. [1.05.2011]
  • Grand Prix 6-8 gadīgajiem. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • Grand Prix 8-11. gadīgie 1. grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • Grand Prix vidējai grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • Grand Prix vecākajai grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • 1. vieta 3-4 gadīgajiem. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • 1. vieta 8-11. gadīgie 2. grupai. Konkurss Tumē.[26.03.2011]
  • I pakāpe 16-18 gadīgajai vecuma grupai (Makšķerniekiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • II pakāpe 19-... gadīgajai vecuma grupai (Tualetes deja). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • II pakāpe vidējai grupai (Apmuļķotajiem bomžiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • II pakāpe 8-11 gadi 2. grupai (Sētniekiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • II pakāpe 8-11 gadi 1. grupai (Trakajām strīpām). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • III pakāpe 3-4 gadīgajiem (Velniņiem). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]
  • III pakāpe vidējiem iesācējiem (Zaķītim). Zemgales mūsdienu jaunrades konkurss [4.03.2011]

 Par mums raksta:

Benefice no Krievijas pārbrauc ar 6 pirmajām vietām. Publicēts 21.11.2011.

Tie vairs nav koru kari, bet muzikāli jautrs kokteilis. Publicēts 21.04.2011.


 
 
2010.gads
  • 3.vieta vecākā grupa (small) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]
  • 5.vieta vecākā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]
  • 4.vieta vecākā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]
  • 4.vieta vidējā grupa (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]
  • 4.vieta bērni (formation) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [09.-12.12.2010.]
  • 7.vieta Hip-hop bērni (small) starptautisks konkurss Polijā (Mikolajkos) [ 09.-12.12.2010.]
  • Piedalīšanās koncertā „Dziesmusvētki Ziemassvētkos” Arēnā Rīga [04.-05.12.2010.]
  • Zemgales olimpiskā centra ZOC atklāšana [02.09.2010.]
  • III pakāpe 1.-4. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]
  • I pakāpe 5.-9. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]
  • I pakāpe 9.-10. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]
  • II pakāpe 11.-12. kl. Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlase Tukumā [12.03.2010.]
  • 1.vieta mazie Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]
  • 1.vieta vidējie Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]
  • 1.vieta vecākā grupa (small) Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]
  • 1.vieta vecākā grupa (formation) Latvijas ShowDance čempionāts Slampē [25.04.2010.]

Par mums raksta:

Benefice - labākā šova dejās visās vecuma grupās. Publicēts 26.04.2010.

Mūsdienu dejas pārsteidz. Publicēts 06.09.2010.


 

2009.gads
  • 2.vieta „ Dancing generation” mazajai grupai Daugavpils [24. janvāris]
  • 3.vieta „ Dancing generation” vidējai grupai Daugavpils [24. janvāris]
  • 1.vieta „ Dancing generation” vidējo turpinātāju grupai Daugavpils [24. janvāris]
  • 1.vieta „ Dancing generation” vecākaijai grupai Daugavpils [24. janvāris]
  • 2.pakāpe NRG-2009. pirmskolas vecumam [februāris]
  • 1.Pakāpe NRG-2009. 3.-9. klasei [februāris]
  • 1.Pakāpe NRG-2009. vidējai grupai [februāris]
  • 1.Pakāpe NRG-2009. vecākajai grupai [februāris]
  • Deju izrāde „Princeses uz/bez zirņa” 10 gadu jubilejā [09.05., 19.05.]
  • Koncerttūre Meksikā [12. jūnijs- 4.jūlijs]
  • Koncertbrauciens uz prāmja Stokholma-Rīga-Stokholma [oktobris]
  • 2.vieta 1.-4.. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]
  • 1.vieta 5.-9. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]
  • 1.vieta 5.-9. kl. festivāls Tukumā [11.12.2009.]
  • 1.vieta vec.gr. festivāls Tukumā [11.12.2009.]

Par mums raksta:

Benefice 10. dzimšanas dienā rādīs izrādi. Publicēts 05.05.2009.

Jelgavā sacenšas labākie mūsdienu deju kolektīvi. Publicēts 01.03.2009.

Noskaidro labākos mūsdienu deju kolektīvus. Publicēts 28.02.2009.

Vecajā Pastā vingro un dejo. Publicēts 15.01.2009.


 

2008.gads
  • 1.vieta „NRG-2008 novada mačos” vidējai grupai (Slampe) [15. marts]
  • 2.vieta „NRG-2008 novada mačos” vecākai grupai (Slampe) [15. marts]
  • 1.vieta „Dejas brīnums” vidējai iesācēju grupai
  • 2.vieta „Dejas brīnums” pirmskolas grupai
  • 1.vieta „Viesatās ” vecākai grupai [22. marts]
  • 1.vieta „Viesatās ” vidējai grupai [22. marts]
  • 1.vieta „Belarus Open 2008 ” vecākai grupai (Minska) [11. - 13. aprīlis]
  • 1.vieta un 2. vieta „Belarus Open 2008 ” vidējai grupai (Minska) [11. - 13. aprīlis]
  • 1.vieta "Baltā kaza" mazajai grupai [26. aprīlis]
  • 1.vieta "Baltā kaza" vecākajai grupai (vidējie turp.) [26. aprīlis]
  • 1.vieta "Latvijas show dance čempionāts" mazajai grupai [2. maijs]
  • 2.vieta "Latvijas show dance čempionāts" vidējo turpinātāju grupai [2. maijs]
  • 1.vieta "Latvijas show dance čempionāts" vecākajai grupai [2. maijs]
  • 2.vieta vecākajai grupai konkursā Dzintaros [jūnijs]
  • 1.vieta vec. grupai Maķedonijā [6.-20. augusts]
  • 1.vieta vidējai grupai Maķedonijā [6.-20. augusts]
  • Piedalīšanās TV raidījumā „ Zvaigžņu lietus” LNT [no 31. augusta līdz 2. novembrim]
  • Piedalīšanās koncertā veltītam Latvijas Republikas proklamēšanas dienai Latvijas Nacionālajā operā[17. novembris]
  • 28.vieta vecākajai grupai„ World Show Dance Championship” Formation Vācija (Riesa) [ 25.- 29. novembris]
  • 14.vieta vecākajai grupai „ World Show Dance Championship” small groups Vācija (Riesa) [ 25.- 29. novembris]

Par mums raksta:

BENEFICE – pasaules čempionātā šova dejās. Publicēts 05.12.2008.


 

2007.gads
  • 2.vieta „Dancing generation” vecākajai grupai (Daugavpils)
  • 1.vieta „Asorti” (Šauļi)
  • 1.vieta „Baltā Kaza” mazākajai grupai (Jelgava)
  • 1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • 1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • Koncerttūre Meksikā [novembris]

 
 
2006.gads
  • 1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • 1.vieta „Aprīļa joks” vidējai grupai (Cēsis)
  • 1.vieta „Aprīļa joks” mazākajai grupai (Cēsis)
  • 2.vieta Igaunijas atvērtajā deju čempionātā vecākajai grupai (Tallina)
  • 3.vieta Igaunijas atvērtajā deju čempionātā vidējai grupai (Tallina)
  • 1.vieta „Open Latvia Show dance Championship-2006” vecākajai grupai (Slampe)
  • 2.vieta „Open Latvia Show dance Championship-2006” vidējai grupai (Slampe)
  • 2.vieta „Modes ritmi 2006” vidējai grupai (Mālpils)
  • 3.vieta „Modes ritmi 2006” mazākajai grupai (Mālpils)
  • 3.vieta „Modes ritmi 2006” vecākajai grupai (Mālpils)

 
 
 
2005.gads
  • 2.vieta „Dancing generation” vecākā grupa (Daugavpils)
  • 3.vieta „Dancing generation” vidējai grupai (Daugavpils)
  • 1.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • 1.vieta „Latvijas show dance čempionāts-2005” vecākajai grupai ( Slampe)
  • 2.vieta baleta festivālā „Arabeska” vecākajai grupai (Jūrmala)
  • 1.vieta Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atlasē (Rīga)

 
 
2004.gads
  • Diploms par oriģinālāko horeogrāfiju (Salaspils)
  • 1.vieta „Baltā Kaza” (Jelgava)
  • 1.vieta „ Latvijas šova deju čempionāts” vecākajai grupai (Slampe)
  • 2.vieta „ Latvijas šova deju čempionāts” vidējai grupai (Slampe)
  • Grand Prix (Ungārija, Balatonfured)
  • 1.vieta „Asorti” (Šauļi)

 
 
2003.gads
  • 1.vieta „Dejas brīnums” vidējiem iesācējiem (Rīga)
  • 3.vieta Šauļos, festivālā ( Lietuva)
  • 1.vieta „NRG-2003” vidējai grupai (Rīga)
  • 2.vieta „NRG-2003” vecākajai grupai (Rīga)
  • 1.vieta „Modes ritmi” vecākajai grupai (Mālpils)
  • 2.vieta „Modes ritmi” vidējai grupai (Mālpils)
  • 3.vieta „Modes ritmi” vidējiem iesācējiem ( Mālpils)

 
 
2002.gads
  • 1.vieta „Baltā Kaza” jaunākajai grupai (Jelgava)
  • 2.vieta „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • 1.vieta „Deju ritmi” vecākajai grupai (Liepāja)
  • 2.vieta „Deju ritmi” vidējai grupai (Liepāja)

 
 
2001.gads
  • Diploms par dejas radošās ieceres izpildi (Salaspils)
  • 2.vieta konkursā „Baltā Kaza” jaunākajai grupai (Jelgava)
  • 2.vieta konkursā „Baltā Kaza” vecākajai grupai (Jelgava)
  • 3.vieta „NRG-2001” jaunākajai grupai (Ogre)
  • 3.vieta „NRG-2001” vidējai grupai (Ogre)
  • 3.vieta „Disko Tvaiks” vidējai grupai (Madona)

 

2000.gads
  • Diploms par oriģinālu horeogrāfisko risinājumu (Salaspils)
  • 2.vieta konkursā „Baltā Kaza” vecākajai grupa (Jelgava)
  • 2.vieta NRG-2000 (Rīga)