2018.  I  2017.  I  2016.  I  2015.  I  2014.  I  2013. 2012. | 2011. | 2010.


10.02.2018

Foto IZSTĀDE BALTIC WEDDING EXPO 2018

Kāzu izstādes un perfomances Baltic Wedding Expo 2018, kura tēma bija “Mežs”, organizatori uzaicināja trīs Benefices meitenes piedalīties šajā pasākumā, atveidojot meža fejas un staigājot uz puantēm. Pasākums notika VEF kvartāla jaunajā kamerzālē un tā bija jauna pieredze mūsu meitenēm.

   6.jpg

26.05.2017

Foto PILSĒTAS SVĒTKU GĀJIENS

Deju studija Benefice kā katru gadu piedalījās Jelgavas pilsētas svētku, kura moto šogad bija “Mēs esam Jelgava”,  gājienā, tērpušies balto tērpos, rotājušies sirsniņām un īpašu sajūsmu skatītājos izraisot ar krāsainajām dūmu svecēm.

   Jelgavas svetku gajiens 20170526 - 077.jpg

27.05.2016

Foto PILSĒTAS SVĒTKU GĀJIENS

Jelgavas pilsētas svētku gājienā 2016 deju studija Benefice prezentēja savu tuvojošos sezonas noslēguma koncertu, kurš bija iecerēts brīvdabā, ar ugunskuriem, degošām lāpām un tautiska stila tērpiem..

   Jelgavas svetku gajiens 160527 - 108.jpg

09.2015

Foto JELGAVAS PPI "KULTŪRA" SEZONAS ATKLĀŠANAS KONCERTS

Jelgavas PPI Kultūra sezonas atklāšanas koncerts 2015.

   Kultura-84.jpg

05.2015

Foto PILSĒTAS SVĒTKU GĀJIENS

Jelgavas pilsētas svētku gājienā 2015 deju studija “Benefice” sevi parādīja koši, skaļi, krāsaini un prezentēja arī jaunumu – Antigravity Yoga..

   IMAG0533.jpg

01.06.2014

Video BENE SPĒLES

Vasaras sākšano svinējām 1. jūnijā burvīgājā atpūtas kompleksā "Niedras" pie Zebrus ezera ar pirmajām oficiālajām "Bene-Spēlēm", kurā piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku - dejotāji, viņu vecāki un draugi. Atrakcijas, spēles, erudīcijas pārbaudes, priekšnesumi, joga brīvā dabā, lielās zupas vārīšana, Benefices īpašo ūdenspudeļu saņemšana un galvenais - fantastiski pavadīts laiks kopā ar lielo kolektīvu un skolotājiem!

   DSC_0352.JPG
 
 
 
 
 

30.05.2014

Foto PILSĒTAS SVĒTKU GĀJIENS JELGAVĀ

Kā vienmēr Benefice ir izdomu bagāta un krāsaina.  Atraktīvai un pamanāma. Pēc gājiena dejotāji pulcējas uz "Ielu Dej - INGU"   003.jpg

Foto IELU Dej - INGS JELGAVĀ

Pilsētas svētku ietvaros 30. maijā pirmizrādi piedzīvoja īpaši gatavotais koncerts - priekšnesums 30 min garumā - "Ielu Dej - INGS". Tajā deju studija vēlējās parādīt, ka prot dejot ne tikai nopietnas un saturiskas dejas, bet var arī brīvi kustēties populārās mūzikas pavadījumā un izdejot dažādu deju stilu kustības, kurām autori ir 5 dažādi horeogrāfi un deju skolotāji. Tas ir jāredz - dejo pat trīsgadīgie!    Jelgavas svetki benefice 20140530 - 019.jpg

10.04.2014

Foto BENEFICES   ZELTA HOREOGRĀFIJA

Jau trešo gadu DS "Benefice" un biedrība "Benefice" rīko jauno dejotāju un horeogrāfu konkursu "Zelta Horeogrāfija". Jau otro gadu šis konkurss notiek uz Jelgavas kultūras nama skatuves, tā ka dalībnieki piesakās ar lielu atbildības sajūtu, jo viss ir pa īstam - mēģinājumi uz skatuves, svinīgā atklāšanas ceremonija ar dalībnieku parādi, skatuve, gaismas, fotogrāfi, autogrāfu sniegšana un, protams, profesionāla žūrija un apbalvošanas ceremonija. Šogad jauninājums bija dejotāju batls (cīņa), kurā skatītāji noteica savas simpātijas. Šis ir notikums, kuram dejotāji gatavojas ilgi un ļoti, ļoti nopietni.   

18.11.2013

Foto BENEFICE   18. NOVEMBRĪ

Katru gadu Jelgavas pilsētas skolas un kolektīvi piedalās Valsts svētku svinībās 18. novembra vakarā, Hercoga Jēkaba laukumā veidojot latviešu zīmju instalācijas ar svecēm. Pirmo reizi arī mūsu deju studija nolēma piedalīties šajā patriotiskajā notikumā. Ar Jelgavas 501. Jaunsargu vienības un dejotāju, kā arī vecāku palīdzību izveidojām paši savu gaismas piramīdu no vairāk kā 300 svecēm. Lai top gaisma!    DSC_0023.jpg

07.09.2013

Foto  CUKURFABRIKAI   GADS

"Jelgavas pašvaldības iestādes Kultūra" deju centram "Cukurfabrika" 7.septembrī apritēja gads, kopš tas atrodas bijušajā Cukurfabrikas ēdnīcā. Svinības atbilstošas viena gada tēmai - baloni, papīri, klinģeris, mūzika, smiekli un dejas. Jelgavas himnai skanot, ko izdziedāja Benefices dejotāja Enija Puriņa, tika pacelts mastā Benefices karogs. Stādījām atpūtas dārzu un sacerējām jaunus sapņus, kuri noteikti piepildīsies!    IMG_0053.jpg

16.03.2013

Foto  BENEFICEI   NOMETNE 2013

2013. gada jūlija pirmo nedēļu pavadījām Latvijā plaši pazīstamajā LU atpūtas bāzē „Ratnieki”. Burvīga un fantastiska vieta!
6 dienu piedzīvojumā dejotāji vecumā no 4 līdz 15 gadiem nodarbojās ar pavisam jaunu deju apgūšanu skolotāju Oļega un Annas vadībā, kā arī ar viesskolotāju Lindu meistarklasēs. Mūsdienu populārākos mūzikas hitus dejotāji atveidoja popielā, pēc kuras tika apbalvoti ar šīs deju studijas t.s. „aizliegto gardumu” – gāzēto dzērienu īpaši izveidotā skārdenē. Īpaši aizraujošs bija neparastais starp grupu volejbola turnīrs un nakts trase, kurā liela nozīme bija sadarbībai komandā. Jaunas kustību manieres apguvām līnijdeju vakarā studijas „Step By Step” vadībā.
Laiks tika pavadīts, iegūstot jaunas zināšanas par veselīgu uzturu, pirtošanos,  kā arī telts uzsliešanu un par to, kā rīkoties, ja esi ieguvis traumu. Rokdarbu prasmes attīstījām, veidojot īpaši smaržīgās un noderīgās vannas bumbas, kā arī veidojot savus oriģinālos CD un deju tērpu dizainus.
Jaunus piedzīvojumus nodrošināja  sacensības, sasniedzot un labojot rekordus dažādās disciplīnās, kā arī pārgājiens – brauciens uz Līgatnes papīra fabriku un Vienkoču parku, jāpiemin arī īpašās „ūdens dienas” nodarbes un diskotēka Dj Kurmja (vai grūti uzminēt, kurš tas ir?) vadībā.
Protams, mēs esam par pieklājīgiem un labi audzinātiem dejotājiem, tāpēc kārtību sludinājām gan ēdamzālē, gan dejotāju istabiņās, kuras katru dienu tika izvērtētas, un kārtīgākā istabiņa tika apbalvota ar gardu pārsteigumu!

    

IMG_1281.JPG

 

 

 


16.03.2013

Foto BENFICĒ VECĀKU DIENA

Šī gada 16. III deju centrs „Cukurfabrika” sadarbībā ar deju studiju „Benefice” sarīkoja pavasara atnākšanas svētkus deju studijas dejotāju vecākiem, draugiem un citiem interesentiem. Visas dienas garumā bija iespējams apmeklēt dažādas deju centra piedāvātās nodarbības, bet – pats galvenais – iepazīties ar nodarbībām un slodzi, kuru ikdienu apmeklē un iztur deju studijas lielie un mazie dalībnieki.
Apmeklētāji varēja iepazīt dažādas nodarbības un to pasniedzējus un trenerus, piemēram, TRX, salsa, Hatha joga, Kundalini joga, pilates, deju aerobika, balets. Pēc kārtīgas fiziskās slodzes, interesentus patīkami pārsteidza M. Buškevica un M. Golubeva sagādātās atspirdzinošās sulas un augļu plates, kā arī dažādi deju centra sagatavotie pirts uzlējumi, lai patīkami atpūstos pēc aktivitāšu pilnās dienas.
Diena noslēdzās ar deju priekšnesumiem deju studijas „Benefice” izpildījumā, aktīvu izklaidi un dažnedažādām atrakcijām Jelgavas bārā „Mohito”, kur katru apmeklētāju sagaidīja īpašs pārsteigums.
Lieki piebilst, ka interesenti nespēj sagaidīt nākošo „Vecāku dienu"!

  

DSC_0286.JPG

 

 


07.09.2012

Video JELGAVAI SAVS DEJU CENTRS "CUKURFABRIKA"


08.-09.2012

Video 24.AUGUSTĀ BENEFICE VISUS AICINĀJA IEMĀCĪTIES FLASHMOB, lai visi kopā varētu izdejot pirmo skolas dienu 3.septembrī... (24.08.2012.)

24. augustā (piektdiena) plkst. 19:00 mēs visi bijām skolotāji, mācot šo flashmobu visai Jelgavai Raiņa parkā. Dejošana un kustēšanās vispār – tā ir ne tikai veselīga, bet arī aizraujoša un ļoti komunikabla nodarbe, un par to ikviens varēja pārliecināties, 3. septembrī apvienojoties, kā mēs paši to saucam, Jelgavas flešmobā jeb 11 minūšu garā dejā Uzvaras parkā.

 

un tad tas notika....
"Jau sen man prātā dzīvoja kāda doma - uztaisīt kopīgo Jelgavas deju, kurā iesaistīt jelgavniekus. Šovasar ķēros tai idejai klāt - un manuprāt izdevās. Augusta mēnesī saaicināju Benefices dejotājus kopā uz mēģinājumu, pieaicināju Annu un Ivanu ar savām idejām un dejām, kā rezultātā izveidojām 9 dejas. Katra ir savādāka, ar citādu raksturu. Gan ātras, gan lēnas, gan baismīgas, gan smieklīgas ir dejas. 24. augustā mācījām Jelgavai un 3. septembra ZINĪ-bumā nodejojām to pirmo reizi. Un mums izdevās!!!
Ceram vēl to nodejot gan Jelgavā, gan citur!"
                                                                                                                                                                                                           Annika

PALDIES VISIEM, kas piedalījās Uzvaras parkā 3.septembrī  !!!


07.2012

Video NOMETNE 2012 ... (07.2012.)

Vasaras mēnesī jūlijā divas nedēļas (vienu mazie bērnu, otru lielie bērni) Benefices dejotāji pavadīja kopā dejojot, dziedot, strādājot, draudzējoties Lediņu nometnē. Dejotāji atcerējās savas dejas, mācījās jaunas, iepazinās ar dažādiem skolotājiem - Agris Brizga (pašaizsardzība), Elīna (mācīja dziedāt Abbas dziesmas), Ilona (veidot māla veiksmes pogas) Mārtiņš (mācīja veidot filmu un aktiermeistarības pamatus), meitenes ar dūņām lika sejas maskas...., kā arī gatavojām Ozolnieku svētkiem šova programmu.
Pabijām spokošanās mežā, iepazinām Jelgavas atskurbtuvi, izskraidījām savu pilsētu Jelgavu, peldējām uz ātrumu, iepazinām kaziņas un pagaršojām to pienu, apciemojām arī Jelgavas torni un pat pabijām ciemos pie Annikas kur redzējām teātri. Visa kā daudz un laba bija Beneficei kopīgajā nometnē!
Šajā gadā nometnē iekļāvām pēdējā laika populārāko tēmu - zombiji, spoki un briesmoņi. Dejotāji vairāku stundu garumā izpauda savas make-up mākslinieciskās spējas, izmantojot dažādas izejvielas, sākot ar pelniem līdz pat sausā dzēriena sīrupam, kā arī demonstrēja savas versijas par visbiedējošākajām sejām, ko, visticamāk, neviens nevēlētos sastapt meža vidū tumšā naktī.
      DSC_0590.JPG

12.2011

Video NOVĒLĒJUMI 2012 gadam Daudz, daudz... (12.2011.)

Video apsveikumi BENEFICEI no dejotājiem


17.-21.07.2011

Foto NOMETNE 2011 Turbās (17.-21.07..2011.)

BENEFICES trakākie dejotāji kopā pabija nometnes akadēmijā viesu namā "Turbas" Ogres rajonā. Kopā peldējās, piedalījās sporta spēlēs, spokojās (līdz nobijās tā, ka bija ar mieru visi 70 gulēt pie Annikas gultā ), radīja savu orģinālhoreogrāfisko deju, draudzējās, mācījās visus populāros deju stilus pie Edmunda Veizāna, no dabas materiāliem lutināja savu ādu ar Ilonu Brizgu, ar capueras puišiem piepildīja akrobātiskos sapņus un kopā ar Intu Vītolu samrata un iemantoja dārgakmeņu spēku. Kopā bijām 70 trakie!!!! Kā Annika teca - idille 5-zvaigžņu viesnīcā mezā vidū!!!

   

IMGP4225.jpg


01.-06.08.2010

Video NOMETNE 2010 Saulkrastos (01.-06.08.2010.)

Varenākā BENEFICES nometne ar jūru, deju, jogu, māliem, ajūrvēdu, hip hop un sauli, un SLODZI...

 


2010

Foto TĒRPU FOTOSESIJA (2010)

Esam daudz, dažādi un traki..., un krāsaini :) Tērpi ir tapuši vairāku gadu garumā sadarbībā ar dejotājiem, vecākiem, BJC Junda un biedrību BENEFICE. Ir realizētas skolotājas un ideju autores Annikas idejas, kas iet roku rokā ar horeogrāfiju un mūziku.     42m.jpg