2018. I 2017. I 2016. | 2015. | 2014. | 2013. | 2012. 2011. | 2010.


09.05.2018.

Foto KONCERTS GORODKI. veltījums Sibīrijas bērniem (09.05.2018.)

Mēdz sacīt, ka mēs saviem bērniem varam iedot vien saknes un spārnus, bet ja saknes nocērt un spārnus aizlauž? Mūsu mazajai Latvijas valstij, ir simtā dzimšanas diena un šajos aizvadītajos gados ir bijušas arī vairākas pavisam melnas lappuses. Mēs nedrīkstam tās aizmirst, lai spētu vienmēr būt brīvi. Lai spētu būt vienoti un spēcīgi.
Tas ir stāsts par izsūtījumu un Sibīriju. Par tiem daudzajiem tūkstošiem, kam to vajadzēja piedzīvot, un par tiem, kuri nekad neatgriezās. Par brūci, kas joprojām nav sadzijusi. Par izsūtīto bērnu un jauniešu piedzīvoto tālumā. Par bēdām, sāpēm, badu, draudzību, ilgām, dziesmām, dejām…..atgriešanos.
Deju studija “Benefice” ir mūsdienu deju kolektīvs, kurš līdz šim vienmēr ir dejojis un veidojis savus uzvedumus pie dažādas mūzikas, ar dažādiem izteiksmes līdzekļiem. Vienmēr svarīgs ir bijis stāsts un augsts tehniskais izpildījums. “Benefice” izdejojusi dažādus stāstus un pieņēmusi dažādus izaicinājumus. Iepazinusi latviešu mūzikas autoru darbus, iedziļinājusies ielu kultūrā, izdejojusi rituālu rotaļas, kā arī sadarbojusies ar dažādiem māksliniekiem radot kopdarbus. Šoreiz valsts jubilejā, kolektīvs aicina sevi caur laikmetīgo deju izstāstīt savas tautas vēsturi.
Izrādē dejoja 37 Benefices dejotāji. Izrādes horeogrāfiju veidoja - Sintija Siliņa, Modris Opelts un Annika Andersone. Muzikālo materiālu veidoja Uldis Timma. Scenogrāfiju - Kārlis Freibergs. Ideju kopā lika - Annika Andersone un Lolita Muižniece
  

14.jpg

 


02.04.2018.

Foto KONCERTS LIVE STREAM jebšu tiešraide (02.04.2018.)

Ar “tiešraidi” no deju centra “Cukurfabrika”, ļaujot ieskatīties savā ikdienā, un īstu tiešraidi sociālajos tīklos no koncerta norises vietas – Jelgavas Kultūras nama – 2. aprīlī ir izskanējis deju studijas “Benefice” pavasara atskaites koncerts “Live Stream jebšu tiešraide”. Tajā piedalījās ap 300 Benefices dejotāju, kas izdejoja Annikas Andersones, Nataļjas Šokeles, Elīnas Gladinas, Kaspara Meilanda, Modra Opelta, Kaspara Mārtiņkrista, Edvarda Kurmiņa horeogrāfijas    0562.jpg

11.03.2018.

Foto KONKURSS TUKUMA CUP 2018 (11.03.2018.)

11. martā deju studija Benefice devās uz Tukumu, uz ikgadējām starptautiskajām deju sacensībām  Tukuma cup 2018, kas norisinājās Tukuma pilsētas kultūras namā. Turp devās gandrīz visas Benefices grupas, sākot no pirmsskolas līdz vidējai izlasei. Prieks par pirmsskolas iesācējiem un turpinātājiem, kas konkursā ieguva 1.vietu iesācēju kategorijā ar deju Dārznieki. Pirmās vietas iesācēju kategorijā ieguva arī sākumskolas pamatsastāvs ar dejām Meža fejas un Mušu deju un vidējā studija ar Matraču deju. 
Turpinātāju kategorijā pirmās vietas ieguva jaunākais pamatsastāvs ar Paklāja deju, apvienotās vidējās grupas ar Indiešu deju un vidējā izlase ar Sibīrijas deju.
   97.JPG

18.02.2018.

Foto KONKURSS DANCE PARADE RĒZEKNE 2018 (18.02.2018.)

18. februāris pagāja konkursa emocijās "Gorā". Patiešām labi organizēts konkurss, paldies par to Diāna Garanča. Bijām satraukušies, jo satikāmies ar izciliem Latvijas kolektīviem, kuru dejas ir ļoti pārdomātas, spēcīgas un ar dziļu domu. Bija izdevušies brīži un arī ne tik, bet vienmēr tie māca... Liels prieks par mazajiem, kas pirmo gadu sacenšas pie lielajiem. Prieks par leļļu dejas 1.vietu.
Prieks par solistiem - Sāra Anna Cera (2. vieta horeogrāfe Annika Andersone), Mārīte Supe (2. vieta, horeogrāfs Modris Opelts), Kaspars Mārtinkrists (3. vieta Horeogrāfi - Annika Andersone un Modris Opelts), Elīna Ļubļinska (5. vieta Horeogrāfe Annika Andersone) un Sabīne Grīsle (1.vieta horeogrāfe Annika Andersone). Paldies Natalja Shokele par Indiešu deju, saņēmām ļoti daudz ovācijas!!!!
Un visbeidzot gandarījums par "Sibīrijas bērniem" un "Skelets skapī (Tilta deja) " uzvarām - 1. vieta, jo šīs dejas ir daļa no topošās izrādes par izsūtīšanu uz Sibīriju.
  

14.jpg

 


09.02.2018.

Foto ATKLĀŠANA 20. STARPTAUTISKAIS LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLS (02.04.2018.)

Šogad festivāla tēma, bija ”SAPŅI” un deju studija “Benefice” piedalījās festivāla atklāšanas pasākumā. Šoreiz skatuve bija uzcelta pie LLU Sporta nama. “Benefice izdejoja apmēram 30 minūšu garu deju programmu kopā ar Jelgavas popkori.   6.jpg

02.-03.06.2017.

Foto KONCERTS TUTEPATĀS ESTEPATĀS (02.-03.06.2017.)

Deju studijas Benefice 18. sezonas noslēguma koncerti “Tutepatās Estepatās” notika 2. un 3. jūnijā Jelgavā, Pasta salā. Dejotāji izdejoja mīlestību pret zemi, sauli, zvaigznēm, draugiem, lellēm, vecākiem, iens pret otru un pret šo brīdī, kurām dzīvojam un ESAM! Horeogrāfijas pie latviešu autoru radītām kompozīcijām veidoja Annika Andersone, Evija Plone, Margarita Demjanoka-Skuteļska, Modris Opelts, Edīte Ābeltiņa, Liene Bēniņa, Nataļja Šokele     Benefice_Estepatas-Tutepatas_printsize-0026.jpg

28.-29.01.2017.

Foto KONCERTS SPĒLE AR LAIKU (28.-29.01.2017.)

Deju studija «Benefice» ar trīs krāšņiem jubilejas koncertiem atzīmēja savu 18 gadu jubileju, ar dejas palīdzību ceļojot laikā un liekot skatītājiem aizdomāties par pasaulīgām tēmām. 
Koncertā piedalījās teju 300 dejotāju, un pie koncertprogrammas tapšanas strādājuši daudzi skolotāji un horeogrāfi – Margarita Demjanoka-Skuteļska, Jānis Putniņš, Edīte Ābeltiņa, Nataļja Šokele, Anna Pierhuroviča, Evija Plone, Kaspars Mārtiņkrists, Helēna Sarkisjane, Inita Upmale, Ieva Buškevica un Annika Andersone.
Dejotāji skatītājus aicināja gan paviesoties ledus laikmetā, kur kopā ar mazākajiem uzspēlēja «sasaldētos», gan piedzīvot pavasari, apmeklēt kādu eksotisku valsti vai ļauties disko ritmiem. Kopā ar jaunākajiem dejotājiem tika ceļots multiplikācijas filmu pasaulē, bet ar vecākajiem – svinētas kāzas. Uz skatuves kāpa arī «Benefices» hobby klases dejojošās mammas. Uz zemes arī nolaidās eņģeļi, kuri kara jausmu un negatīvisma pilnajā pasaulē centās ienest baltumu. Koncerta otrā daļa tika izdejota pie grupas «Dagamba» mūzikas, tajā pirmo reizi radīta horeogrāfija ar antigravitātes nodarbībās apgūtiem elementiem.

   Benefice_18_printsize-0273.jpg 

16.09.2016.

Foto KONCERTS CEĻĀ UZ SouthCorea (16.09.2016.)

2016./17. gada sezonu Benefice šoreiz uzsāka ar koncertu “Ceļā uz SouthKorea” jau 16.septembrī Jelgavas pilsētas kultūras namā ar vizuāli krāšņu un tehniski noslīpētu deju sniegumu. Koncertā tika izdejotas gan konkursa, gan koncerta dejas. Benefices 13 dejotāji bija ceļa jūtīs uz Starptautisko masku deju festivālu&konkursu Korejā, Andongā. Ceļa vārdus uz ceļa maizi koncerta izskaņā Beneficei veltīja Jelgavas Domes priekšēdētājs Andris Rāviņš un viņa vietniece Rita Vectirāne.    aa_2489.jpg

03.06.2016

Foto, video KONCERTS RITUĀLS (03.06.2016.)

3. jūnijā Benefice izdejoja savas 17. sezonas noslēguma koncertu Rituāls. Šoreiz tas notika neierastā vidē - Cukurfabrikas āra teritorijā. Visu nedēļu pirms koncerta dejotāji cītīgi gatavojās koncertam, ne tikai mēģinot dejas, bet arī gatavoja rotas, aksesuārus, zīmēja hennas zīmējumus uz ķermeņa. Koncerts sākās plkst. 21:00 ar lielā ugunskura iedegšanu. Uguns dega arī četrās mucās un lāpās, ko dejotāji koncerta sākumā iznesa uz deju laukuma. Koncerts bija emocionāls un izraisīja sajūsmu skatītāju rindās. Piedalījās visas Benefices grupas, sākot ar 3-4 gadīgajiem dejotājiem un beidzot ar hobby class. Tika darināti arī tērpi speciāli šim brīvdabas koncertam.    _MG_6237.jpg

 


23.01.2016.

Foto KONCERTS UZ IELAS (23.01.2016.)

23.janvārī deju studija Benefice sniedza savu 17.sezonas koncertu "Uz ielas". Koncertā tika izdejoti kādas meitenes sapņi un cerības, kuras tēlā iejutās Benefices dejotāja Elīna Ļubļinska. Dejotāji dejoja ne tikai vadītājas Annikas Andersones horeogrāfijas. Dejas veidoja arī Edīte Ābeltiņa, Snickers (Aleksandrs Ivanovs), Anastasija Vorkunkova, Dāgs Zvirgzdiņš, kā arī pašu dejotājas un nu jau arī pedagoģes Evija Plone un Emīlija Kolča. Sevišķu skatītāju atzinību izpelnījās numurs ar popkora dziedātāju Elīnas Kopteļevas un Mika Galvanovska piedalīšanos. Pārsteigums bija deja ar Annikas un akrobātikas skolotāju Riharda un Matīsa piedalīšanos.    Benefice_UzIelas_websize-0153.jpg

04.-12.07.2015.

Foto BENEFICE XI LATVIJAS SKOLU JAUNATNES DZIESMU UN DEJU SVĒTKI (04.-12.07.2015.)

2014./15. gada sezona deju studijai Benefice ritēja zem deju svētku zīmes, cītīgi gatavojoties mūsdienu deju lielkoncertam Te mēs es@m, kas skatītājiem tika atrādīts 7.jūlijā. Uz Rīgu Benefice izbrauca jau 4.jūlijā, iekārtojās savā pagaidu mītnē Rīgas 80.vidusskolā, lai 5.jūlija agrā rītā jau būtu Ķīpsalā un cītīgi mēģinātu. Mēģinājumi noritēja no rīta līdz vakaram, dejotāji katru dienu tika lutināti ar kādu gardumu, lai spēks izturēt treniņus, kā arī pauzītēs devās nelielās pastaigās, lai pabūtu svaigā gaisā un saulītē. 6.jūlijā skatītājiem tika atrādīts koncerta ģenerālmēģinājums, bet 7.jūlijā 2 koncerti-12:00 un 19:00, ko filmēja arī Latvijas televīzija. Koncertā piedalījās un Benefici pārstāvēja sākumskolas pamatsastāvs, jaunākā studija, jaunākais pamatsastāvs, vidējais pamatsastāvs, vidējā studija, vecākais pamatsastāvs un street dance jaunākā grupa.
Atgriežoties mājās, dejotāji turpināja gatavoties - šoreiz noslēguma gājienam 12.jūlijā, kurā priecēja skatītājus ar saviem tērpiem - zaļām kleitām ar latvju rakstiem un ļoti interesantām ziedu vainagu variācijām, kas izraisīja interesi vairākiem skatītājiem. Benefice, kā jau aktīvs kolektīvs, gājienā skandēja savus saukļus, kuru ritmu izsita ar koka kociņiem.
  

DejuSv_2015_01_16.jpg


 


16.03.2015.

Foto LIELAIS MĒĢINĀJUMS (16.03.2015.)

Lai pilnvērtīgāk sagatavotos vasarā gaidāmo Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lieluzvedumam «Te mēs es@m», 16.martā Jelgavā un Kalnciemā tikās ap 1000 dejotāju no visas Latvijas, lai kopīgi gatavotos lielajam uzvedumam.
Jelgavas Sporta hallē tika pieslīpētas deju studijas «Benefice» vadītājas horeogrāfes svētku virsvadītājas Annikas Andersones radītās dejas. Jelgavā bija ieradušies dejotāji no Alūksnes, Daugavpils, Valmieras, Liepājas un citām pilsētām, kā arī mūsu pašu «beneficieši».
Svētkos izdejos septiņas A. Andersones radītās dejas - «Mutācijas rezultātā» jeb tautā sauktos «Odiņus» (1. līdz 4. klasei), «Es ar savu spainīti» jeb «Spaiņu deja» (5. līdz 7. klasei), «Skumjā deja» (1. līdz 4. klasei), «Tikšanās vietu mainīt nedrīkst» jeb «Telts deja» (5. līdz 7. klase), kuras tika dejotas Jelgavas Sporta hallē, «Telefonu deja» (5. līdz 7. klase un 10. līdz 12. klase), kas vakarā tika izdejota Kalnciema vidusskolā, «Pavasaris» (10. līdz 12. klase) un «Vientulības deja» (1. un 2. klase), kuras Jelgavā tiks izdejotas kopmēģinājumā 4. aprīlī.
   Pilnekrana tversana 2015_03_22_ 221810.jpg 

07.03.2015.

Foto KONCERTS STRĪMINGA DIENASGRĀMATA (07.03.2015.)

7.martā Jelgavas kultūras namā deju studija Benefice aicināja atvērt savu īpašo - Strīminga dienasgrāmatu. 16 - tieši tik Beneficei šogad paliek un tas ir īstais vecums, kad jauniešiem gribas izzināt visādas jaunas fīčas, ejot līdzi laikam. Strīmings jeb straumēšana ir multimediāla satura pārraidīšana saņēmējam, kamēr saturs vēl atrodas pie pakalpojumu sniedzēja - saturu var atskaņot, pirms tas pilnībā pārsūtīts.    IMGL0244.jpg

06.-08.02.2015.

Foto FESTIVĀLS LEDUS SKULPTŪRAS (08.02.2015.)

Jelgavas pilsētas Dome un pašvaldības iestāde "Kultūra" jau septiņpadsmito reizi Jelgavā organizēja Starptautisko Ledus skulptūru festivālu. 2015.gada festivāla tēma - "Ledus pasaka".
Festivāla laikā skatītāji varēja aplūkot vairākus unikālus Starptautiskā ledus skulptūru konkursa darbus, kas tapuši no kristāldzidriem ledus blokiem. Katru vakaru pasākumu kuplināja arī deju studija Benefice ar speciāli Ledus skulptūru festivālam radītu šovu kopā ar Jelgavas popkori. Festivāls norisinājās laikā no 6. līdz 8.februārim.
  

Untitled-9.jpg

 

 


28.11.2014.

Foto, video XI LATVIJAS SKOLU JAUNATNES DZIESMU UN DEJU SVĒTKIEM SKATE (28.11.2014.)

Benefice pārstāvēja savu kolektīvu XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju kolektīvu un repertuāra apguves skatē, izcīnot augstās pirmās vietas.   Untitled-12.jpg
 
Sākumskolas pamatsastāvs, deja "Pučitata". rezultāti: kopvērtējumā 2. vieta no 26 (iegūti 23.66 punkti no 25iem)
 
 
Jaunākā studija, deja "Pučitata". rezultāti: kopvērtējumā 3. vieta no 26 (iegūti 22.83 punkti no 25iem)
 

Jaunākais pamatsastāvs, deja "Mutācijas rezultātā". rezultāti: kopvērtējumā 1. vieta no 11 (iegūti 24.5 punkti no 25iem)

Vidējā studija, deja "Miega bumbas". rezultāti: kopvērtējumā 3. vieta no 14 (iegūti 22.66 punkti no 25iem)

Vidējais pamatsastāvs, deja "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst". rezultāti: kopvērtējumā 1. vieta no 9 (iegūti 24.33 punkti no 25iem)

Vecākais pamatsastāvs, deja "Sasmaržot pavasari". rezultāti: kopvērtējumā 2. vieta no 15 (iegūti 23.41 punkts no 25iem)

Vecākais pamatsastāvs, deja "Dzeguzes bērni". rezultāti: kopvērtējumā 2. vieta no 15 (iegūti 23.41 punkts no 25iem)

Jaunākā street dance grupa, "Hip-Hop deja". rezultāti: kopvērtējumā 3. vieta no 4 (iegūti 19.16 punkti no 25iem)


08.06.2014.

Foto KONCERTS MAZAS SARUNAS AR VIŅU... IMANTU ZIEDONI (08.06.2014.)

Pavasara sezonas noslēguma koncerts "Mazas sarunas ar Viņu...Imantu Ziedoni" - viennozīmīgi viens no visskaistākajaiem un emocionālākajiem deju studijas koncertiem 15 gadu pastāvēšanas laikā. Deja dzejā vai dzeja dejā...?
P.s. vairāk kā 80% apmeklētāju apstiprina, ka koncerta laikā acīs sariesušās prieka un aizkustinājuma asaras.
   Ziedona_koncerts_print-0214.jpg

31.05.2014.

Foto KONCERTS MANAS PILSĒTAS BALSIS (31.05.2014.)

Jelgavas Pilsētas svētku ietvaros DS "Benefice" vecākās grupas dejotājas uzstājās kopā ar Jelgavas skolu koriem muzikālajā uzvedumā "Manas pilsētas balsis", kurā dejoja A. Andersones īpaši šim pasākumam iestudētas horeogrāfijas.    zz5.jpg

29.05.2014.

Foto GADA LABĀKIE SKOLĒNI KULTŪRAS NAMĀ (29.05.2014.)

29. maijā deju studija "Benefice" uzstājās svinīgajā pieņemšanā pie Pilsētas mēra A. Rāviņa. Šajā notikumā tika sumināti skolēni - valsts olimpiāžu, novada olimpiāžu un Latvijas 35. skolēnu zinātniskās konferences uzvarētāji. DS "Benefice" prezentēja tematisko dejas priekšnesumu no jubilejas koncerta "Paralelitāte".    Bilde_6.jpg

03.2014.

Foto TUKUMA KAUSS 2014 (29.05.2014.)

Latvija OPEN "Tukuma kauss 2014" Tukuma kultūras namā   Bilde_0971.jpg

16.03.2014.

Foto MODES NAMĀ TĒMA (16.03.2014.)

16. martā Deju studijas "Benefice" vecākās grupas meitenes piedalījās modes nama Tēma modes skatē kā skaists papildinājums.  Dejoja gan savas dejas, gan arī izdejoja improvizētas etīdes kopā ar modeļiem.    MG_7878.jpg

22.02.2014.

Foto, video BENEFICEI 15!!! (22.02.2014.)

Šajās bildēs esat laipni aicināti atskatīties uz mūsu deju studijas 15 gadu jubilejas svinībām! Lielos svētkus sagaidījām ar grandiozu koncertu 2 daļās "Paralelitāte", kura galvenie vadmotīvi un simboli bija ledus un spoguļi - kā mūsu pašu atspulgs rezonē citās realitātēs un sapņos.
Koncertam gatavojāmies intensīvi, nogurdinoši, bez brīvdienām - šajās bildēs redzamas visspilgtākās un visīstākās emocijas, ar kurām dejotāji papildināja savas kustības. Iespaidīgs fakts - šim koncertam tika radīti vairāk kā 500 pavisam jaunu tērpu!
Foto : Billijs Locs
  

 Benefice_15_print-0567.jpg


09.02.2014.

Foto FESTIVĀLS LEDUS SKULPTŪRAS (09.02.2014.)

Arī šogad deju studijas dejotājas priecēja Ledus Skulptūru festivāla apmeklētājus Jelgavas Uzvaras parkā ar īpaši sagatavotu programmu un speciāli gatavotiem tērpiem, frizūrām un grimu. Cīnījāmies ar siltajiem laikapstākļiem, slidenu skatuvi un pārsteigumu - sniega snigšanu priekšnesuma vidū!    DSC_0915.jpg

19.10.2013.

Foto Pasākums - Kultūra TV NATIONAL GEOGRAPHIC (19.10.2013.)

19.oktobrī Deju studija "Benefice" uz Jelgavas Kultūras nama skatuves rādīja speciāli sagatavotu priekšnesumu "National Geographic" speciālizlaidumu par skudru dzīvi pūznī Jelgavas Pilsētas Pašvaldības iestādes "Kultūra" organizētajā radošo kolektīvu sezonas sākšanās koncertā. Šo dokumentālo filmu gan nevarēs redzēt atkārtojumā.    Bilde_004.jpg

26.05.2013.

Foto Mūsdienu deju izrāde SKUDRAS NEPADODAS (26.05.2013.)

Š.g. 26.maijā plkst. 14:00 un 18:00, 27.maijā plkst. 18:00 „Zemgales Olimpiskajā centrā” Jelgavā notika grandioza mūsdienu dejas izrāde „Skudras nepadodas” pēc Ondržeja Sekora stāsta motīviem. Režisore – Annika Andersone (deju studijas „Benefice” vadītāja).
Piedalījās~ 600 labāki Jelgavas dejotāji, jaunsargi un aktieri, t.sk. deju studija „Benefice”, deju studija „Intriga”, bērnu un jauniešu deju kolektīvs „Vēja zirdziņš”, Jelgavas 501. jaunsargu vienība, „Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris”, „Jelgavas Jaunais teātris”. Vienā kopējā uzvedumā apvienojās mūsdienu, modernā, šova, disko deja un akrobātika.
Lai lieluzvedums sniegtu skatītājiem vairāk emocijas, visa ZOC ( " Zemgales Olimpiskā centra" ) zāle tika pārveidota par milzīgu (40m augstu) skudru pūzni. Īpašās sajūtas vēl paspilgtināja multimediālie risinājumi un gaismu efekti, kā arī iespaidīgās dekorācijas.
  

koncerts_tuvplani_0177_2524.jpg

 

 


20.04.2013.

Foto Konkurss LIEPĀJAS KAUSS (20.04.2013.)

Starptautiskās mūsdienu deju sacensības „Liepājas Kauss 2013” – aprīlī. Esam secinājuši, ka mūsu deju studijai Liepāja ir ļoti īpaša pilsēta – pēdējo 2 gadu laikā esam tur viesojušies patiesi bieži. Šajā aprīļa agrajā rītā ar diviem pilniem autobusies devāmies sevi pārstāvēt mūsdienu deju konkursā ar 6 priekšnesumiem kopā. Konkursā bija pamatīga konkurence – 98 priekšnesumi! Dejotāji centās un rādīja savu labāko sniegumu. Kā ierasts, pirms iešanas uz skatuves, vadītāja Annika bija sagatavojusi garšīgus enerģijas lādiņus. Saglabājām arī savu ierasto tradīciju – braucienu uz jūru, kur malkojām šampanieti no uzvaras kausiem, kā arī izveidojām tradicionālo kopbildi jūras fonā.    IMG_0460.JPG

08.-10.02.2013.

Foto Pasākums LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLS (08.-10.02.2013.)

15.Ledus skulptūru festivāla dzimšanas dienā uz planētas „Ledus” nolaidās viesi no deju galaktikas „Benefice”- vairāk kā 300! To starpā bija gan paši mazākie trīsgadīgie ciemiņi, gan zvaigznes „Street Dance” iedzīvotāji, gan galvaspilsētas „Hobby Class” iemītnieces, kuras ievērojamas ar savu nenogurstošo vēlmi kustēties līdzi savām atvasēm aktīvajos deju ritmos. Šīs galaktikas viesi parūpējās par siltām kājām un ausīm, jo viņiem saaukstēšanās un gripa netiek klāt! Nav noslēpums, ka fiziskas aktivitātes svaigā gaisā mūzikas pavadījumā aizdzen jebkuru slimību. Dejotāji priecēja skatītāju acis, izpildot ziemai un svētkiem īpaši izveidotu deju programmu 20 minūšu garumā, kuru paši sauc par „ziemas flashmobu”.
Sestdien 9. II plkst. 21 – 23 uz planētas „Ledus” nolaidās kosmosa kuģis ar viesiem no Ziemas karaļvalsts kopā ar DJ [Ex] Da Bass, kas kopīgi parādīja skatītājiem sensāciju! Ziemas pils karalienes un Ledus princeses demonstrēja gan īpašo Ledus deju paraugdemonstrējumus, gan improvizētus paņēmienus pie muzikālā meistara ritmiem. Kopā viņi radīja brīnumaino Ledus sensāciju, kas stāsta par Ledus karaļvalsti uz galaktikas „Benefice”. Par viesu matu sakārtojumu parūpējās fantastiskā meistare Evita Mīļā, kas kronēta kā „Kreatīvāko frizūru ideju” īpašniece. Grims un make-up - grima māksliniece Mārīte Rudko.
  

Ledus_skulpturas_r_20130208-019.jpg

 

 


29.12.2012

Foto PASAULES GALS, BENEFICES koncerts (29.12.2012.)

Ziemas koncerts „Sestdienā pēc pasaules gala”. 2012. gads visā pasaulē tika pasludināts kā lielo pārmaiņu gads. Ko tik nedzirdējām – zemestrīce vienā, tsunami otrā, plūdu nelaime trešā pasaules malā...mūsu laiktelpā ir iestājies haoss. Laika Tēvam viss, viss ir sajucis – ziemā ir vasara, pavasarī ir rudens...Pietiek! Apstājies, ievelc elpu, apdomā savu nākošo soli!Vairāk kā 300 dejotāju nāca talkā Laika tēvam, lai sakārtotu pasauli, sākot ar dabas elementiem – ūdeni, zemi, gaisu un uguni. Jo kārtībai jābūt! Nav variantu!    benefice_pasaules_gals_0145.jpg

 

 

 

 

   

 


10.2012.

Foto Konkurss BALETA KONKURSS LIEPĀJĀ (10.2012.)

I Starptautiskais Bērnu Baleta un Dejas festivāls Liepājā 2012. g. oktobrī. Pirmo reizi deju studija „Benefice” uzdrīkstējās piedalīties baletmeistara Leona Brunava piemiņai veltītajā konkursā kopā ar gandrīz profesionāliem baleta dejotājiem, kas šādas dejas mākslu apguvuši jau no bērna kājas. „Beneficieši” līdz šim ar baletu bija nodarbojušies 2 reizes nedēļā - kāds graciozās meitenes vēroja ar skaudību, kāds ar apbrīnu, pārsvarā bija dzirdamas atsauksmes: „Kā to var izdarīt uz puantēm?!” Dejotājiem bija iespēja redzēt gan burvīgos LNO solistus, gan dinamiskus duetus, gan grupas visdažādākajos tērpos un izpildījumos.
Viena no visvērtīgākajām atziņām – saprast, cik svarīgi ir būt gatavam skatuvei, sākot ar treniņtērpu un nevainojami sagatavotai frizūrai, beidzot ar pamatīgu iesildīšanos un noskaņošanos iznācienam uz skatuves.
Festivālā deju studija sevi pārstāvēja ar viskrāsainākajām un dzīvīgākajām dejām – putnu, ūdenspiļu, skudru un klaunu tēlos. Žūriju pārsteidza dejotāju dinamiskums, dzīvīgums un tēlotājmāksla (kas ir šīs deju studijas svarīgākās vadlīnijas), un „Benefice” nopelnīja žūrijas simpātiju balvu: „Par Teicamu Sniegumu”.
  

DSC02633.JPG

 

 


23.05.2012.

Foto DISKORANDIŅŠ, BENEFICES koncerts (23.05.2012.)

Kā jau īstā randiņā neiztikt bez pārsteigumiem, neparedzētiem notikumiem, mulstošiem acu skatieniem un pat bučām. Tāds randiņš Beneficei bija 23. maijā Uzvaras parkā. Randiņā piedalījās gan kaķi, gan putni, skudras, bija neparedzēti gadījumi pārģerbšanos uz skatuves, gan klaunu aktivitātes....Un galu galā, visi tika uzaicināti parkā zem laternām pie soliem uzdejot disko dejas.    disko-0077.jpg

 


21.01.2012.

Foto LEDUSNEDARBI, BENEFICES koncerts (21.01.2012.)

Pavisam parastā ziemas naktī klauni nolemj mazliet pajokoties un... izlej pagalmā ūdeni, kas, protams, tūlīt pat pārvēršas ledū... Nu tik sākas lielā jezga, bērni slīd, gāzās, veļas un smejas...un nodomā...
Jā, klauni jau ir lieli meistari , bet arī mēs tā gribam! Tad nekas cits neatliek kā vien trenēties! Un dejotāji Saņem savu uzdevumu - jābūt par multenēm, par mazajiem klauniem, par sniegavīriem, skudrām, ūdenspilēm, foto-fanēm, hip-hop dejotājiem, krāsām....!
Kad nu viss beidzot ir satrenēts un varētu arī slidot -
Izrādās, ka ar prasmi uz ledus vien nepietiek,- vajag arī īpašas ledusslidzeķes. Un, kad beidzot tas viss ir, tad atliek vien DEJOT- SLIDOT! Pa īstam! Arī uz ledus!
Un 270 Benefices slidot gribētāji uzsāka savu jautrāko kopābūšanas ledus deju!!!

   218.jpg

 


13.01.2012.

Foto MEŽA GULBJI, Ž. SIKSNA, JELGAVAS TIRKĪZAIS KORIS, BENEFICE (13.01.2012.)

Jelgavas aģentūra "Kultūra" sadarbībā ar deju studiju Benefice un Tirkīzo Jelgavas kori īstenoja projektu " Melodijas spēks" ar Žorža Siksnas piedalīšanos. Projekts kopā tika rādīts 9 reizes dažādās pilsētās. Koncerta pirmajā daļā skanēja dziesmas no izrādes "Meža Gulbji", bet otrā daļa veltīta Alunāna sarakstītajām kuplejām. 

   013.jpg

29.05.2011.

Foto BENEFICES u.c. deju kolektīvu lieluzvedums ZOC JĀŅU NAKTS MISTĒRIJAS LIELUPES KRASTĀ (29.05.2011.)

Jelgavas pilsētas svētku ietvaros, 29. maijā Zemgales olimpiskajā centrā tika izdejotas latviešu tradīcijas mūsdienu deju lieluzvedumā "Jāņu nakts mistērija Lielupes krastā".
Pasākumā piedalījās šādi kolektīvi: BJC "Junda" deju studija "Benefice" (vad. Annika Andersone), Valgundes deju kolektīvs IKSC "Avoti" SB "Dancers"(vad. Sarmīte Belte), Elejas vidusskolas deju grupa "Chilly Step" (vad. Ivita Lejava), Tukuma deju kolektīvs "Demo" (vad. Liene Bēniņa), Folkloras kopa "Dimzēns" (vad. Velta Leja),JPPA "Kultūra" deju studija "Intriga" (vad. Inga Ose), BJC "Junda" tautas deju kolektīvi "Jundaliņi", "Jundēns", "Jundari" (vad. Madlēna Bratkus), Līvbērzes vidusskolas deju grupa Spīganiņas (vad. Sanita Rakstiņa), JPPA "Kultūra" DBK "Vēja Zirdziņš" (vad. Alda Skrastiņa).
Pasākuma radošā komanda: Režisore: Annika Andersone, scenogrāfe: Ilze Ungure, muzikālais režisors: Guntis Šveicers, gaismu režisors: Vilnis Krauze, horeogrāfi: Annika Andersone, Liene Bēniņa, Taiga Ludbarža, Valērijs Oļehno, Sintija Siliņa, Alda Skrastiņa, Kārlis Upītis.
Skolotāji: Toms Auza, Annija Laimiņa, Aija Tarvida, Guna Trukšāne, Guna Vanaga

   koncerts-0279.jpg

22.01.2011.

Foto BENEFICES koncerts GADUMIJAS TICĒJUMI UN NETICĒJUMI (22.01.2011.)

Ieskaties pa foto kameras objektīvu, kam gadu mijā ticēja un neticēja 260 beneficieši! Dejotāji (gan iesācēji, gan turpinātāji) izrādīja visu, ko sezonas pirmajā pusē ir iemācīj ušies. Koncertā bija skatāmas arī pavisam jaunas vēsmas - Hip Hop gabali un klasika "Gulbju ezers"      066.jpg

24.09.2010

Video Pasākums ARĒNA RĪGA (24.09.2010.)

BENEFICE atklāj pasākumu "Studentu paradīze 2010" Arēnā Rīga

 

09.07.2010

Foto/ video Latvijas DZIESMU un DEJU svētki 2010 (09.07.2010.)

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos 2010 - mūsdienu deju koncerts, kurā piedalījās arī BENEFICE. Koncertā tika pārstāvēti dažādi dejas žanri: šovdeja, hip hop, laikmetīgā deja, džeza un breika deja.      14.JPG